Seramikçilerden haberler

Görev Değişiklikleri
Kütahya Sn. Demet Aydınalp 3. Pişirim yöneticiliğine atandı
Akgün Grup Sn. Şerafettin Aşık Fabrikalar müdürlüğüne atandı
Termal Sn. Dündar Kayhan - Kalite Güvence Müdürlüğüne atandı
Termal Sn.Kağan Kayacı - Genel Müdür yardımcılığına atandı
Termal Sn. Muharrem Uzun - Ar - Ge Şefliğine atandı
Termal Sn. İsmail Berberoğlu - 3. Pişirim ve Paketleme Şefliğine atandı
Termal Sn. Bahadır Çevikoğlu - Hazırlamalar Şefliğine atandı
Termal Sn. Burcu Kayacı - Ür - Ge Şefliğine atandı
Termal
Sn. Mehmet Ersoy - 1. Fabrika Üretim Şefliğine atandı
Söğütsen

Sn. Hasan Hüseyin Demirkan Üretim Müdürlüğüne atandı

Söğütsen Sn. Necmi Anıl Fabrika Müdürlüğüne atandı
Söğütsen Sn. Kenan Şeker Sevkiyat Genel Müdürlüğüne atandı
Uşak Sn Kemal Çavdar Genel Müdür Yardımcılığına atandı
Hitit Sn A.Ayhan Doğan Fabrikalar Müdürlüğüne atandı
Kale Sn Hasan Gökhan Aydemir Dekor Üretim Yöneticiliğine atandı
Kale Sn Ömer Yırtıcı Trim Üretim Yöneticiliğine atandı
Kale Sn Erdinç Koç Sır & Pasta Hazırlama yöneticiliğine atandı
Kale Sn Ali Küçük Sırlı Üretimler Müdürlüğüne atandı
Kale Sn Hüseyin Köken Granit Ar-Ge ve Üretim Müdürlüğüne atandı
Kale Sn Emre Taşcı Planlama ve Taleb Yön. Müdürlüğüne atandı
Kale Sn Gürsel Olgaç Trim -Dekor -Klinker Üretim Müdürlüğüne atandı
Kale Sn Mehmet Alım Yatırımlar-Enerji-Yardımcı İşl.-Çevre Müd. atandı
Kale Sn Süleyman Soysal Presler-Kurutmalar Bakım Onarım Müd. atandı
Kale Sn Serdar Özcan Ambalaj Hatları Bakım Onarım Müd. atandı
Kale Sn Ramazan Sudurağı Sırlama-Fırınlar Bakım onarım Müd. atandı
Kale Sn Sabri Arslan Hazırlamalar-Parlatma-Kesme Bakım Onarım Yöneticiliğine atandı
Kale Sn Dilek Başoğlu Sır Ar-Ge ve Üretim Yöneticiliğine atandı
 

 

Yeni İşe Başlayanlar 
Serapool Sn. Mehmet AKIŞ sır hazırlamalar yöneticisi olarak göreve başladı
Anadol/Seranit Sn. Murat SIRATÇA Teknoloji Müdürü olarak göreve başladı
Anadol/Seranit Sn. Sami GÜVENER İşletme Müdürü olarak göreve başladı
Anadol/Seranit Sn. İbrahim UNUTULMAZSOY Fabrika Müdürü olarak göreve başladı
Azia Kazakistan Sn. Onur Cağlayan Hazırlamalar Şefi olarak göreve başladı.
Azia Kazakistan

Sn. Bahattin ANAR Polisaj Şefi olarak göreve başladı

Akgün-Cihan Sn. Yaşar YAVAŞ Teknik Müdür olarak göreve başladı
Anka Sn. Ahmet OĞUZ işletme müdürü olarak göreve başladı
Creavit Sn Türker ELMAS İşletme müdürü olarak göreve başladı
Akgün Sn. Adem KURT Teknik müdür olarak göreve başladı
Durabagno Sn Ahmet Dayı Göreve başladı
Hitit Sn Tonguç Çağatay Fabrikalar Müdür Yardımcısı olarak göreve başladı
Hitit Sn Orçın Akın Teknoloji Müdürü olarak göreve başladı
Tamsa Sn Gürsel Kayalı Tamsa'da göreve başladı
Yurtbay Sn Figen Aydın Eğri Yurtbay Seramikte göreve başladı
Akgün Sn Hakan Morkoyun Akgün'de Göreve başladı
Uşak Sn Canan Güven Ar-Ge Müdürü olarak göreve başladı
Akgün Sn Bora Suhindol göreve başladı
Ege Sn Mehmet Çiftçi Ege Seramik'te göreve başladı
Akgün/BKT Sn Kemal Ertay Kalite Kontrol ve Teknoloji Md olarak göreve başladı
Serapool Sn Yılmaz Özeri Fabrika müdürlüğüne atandı
Serapool Sn Selami Özcan Presler bölümünde göreve başladı
Akgün Sn Özgür Hüseyin Doğan Ar-Ge Proses Kontrol efliğine Atanmıştır
Uşak Sn Hasan Özsoy Ar-Ge Müdürü olarak göreve başladı
Kütahya Sn Ali Kemal Ahi Yer Karosu ve Sırlı Porselen Müdürlüğüne atandı
Akgün Sn Erkan Özdemir Hammadde ve Hazırlamalar Müdürlüğüna atandı
   

 

Yeni İş İçin Müsait Elemanlar
Bu bölüme şu an her hangi bir firma ile bağlantısı olmayan ve burada yer almayı arzu eden arkadaşlar yazılacaktır
 

Telefon

Mail Adresi

Deneyim

Coşkun TÜRKSEVEN   coskunturkseven@gmail.com   Masse hazırlama


 

VEFATLAR
  08 Aralık 2010 Ercan seramik planlama şefi Elif ŞENKURT hnm. vefat etmiştir, kendisine Allah'dan rahmet sevenlerine başsağlığı dileriz.
 
 

 

   

 

 

Bu sayfada yazılanlar sadece duyumlar olup genel bir bilgi paylaşımı amacıyladır, hiçbir resmi geçerliliği yoktur. Meydana gelebilecek yanlışlıklar için şimdiden özür dileriz