Gaziosmanpaşa / İSTANBUL
Sitede Ara
Telefonla Ara

Açık Alan ve Bahçe İlaçlama

Açık alan ve bahçe ilaçlama hizmetlerimiz ile daima yanınızdayız. Sektörel bilgi birikimimiz ve güvenimiz ile sizleri istenmeyen haşerelerden ve diğer canlılardan koruyoruz. Fare, akrep, pire ve hamam böceği gibi aklınıza gelebilecek canlıların açık alanlarda insan ve diğer canlıların sağlığını tehdit etmesi tehlikeli bir durum oluşturur. Bu gibi durumlarda sağlığınızı korumak için tercih edebileceğiniz açık alan ve bahçe ilaçlama hizmetlerimiz sayesinde ortamların çok daha güvenli birer ortama dönüştürülmesini sağlayabilirsiniz.

WhatsApp Hizli Basvuru

PROFESYONEL BAHÇE İLAÇLAMA
Alanında uzman ekibimiz, son teknolojik ekipmanları ile alana gelerek açık alan ilaçlama ve bahçe ilaçlama işlemlerini gerçekleştirir. İşlem yapılacak haşerenin türüne göre özel ilaçlama sistemleri geliştiren markamız, bu sayede tek seferde en etkili sonuçları almanızı sağlar. Nokta atışı yaparak istediğiniz alanlarda, istemediğiniz haşerelerin yok edilmesini sağlayan firmamız jel ilaçlama, fumigasyon, dezenfeksiyon ve sıvı ilaçlama gibi hizmetleri tek merkezden sunarak ihtiyacınız olan süreci sizin adınıza yönetir. İlaçlama işleminden sonra sizinle iletişimini kesmeyen firmamız, düzenli olarak gerçekleştirdiği kontroller sayesinde ortamda yeniden haşere oluşumunu da engeller.

Açık alan ve bahçe ilaçlama

ISO BELGELİ EKİPLE AÇIK ALAN İLAÇLAMA
Daha sağlıklı ve güvenli ortamlar oluşturmak için tercih edebileceğiniz ilaçlama hizmetlerimizi ISO sertifikası çerçevesinde sunuyoruz. Sektördeki bilgi birikimi ve güvenilirliği ile bilinen firmamız, tecrübelerini yaşam alanlarının temizliği için değerlendiriyor. Hem sizi rahatsız eden hem de ciddi sağlık riskleri oluşturan haşerelerden korunmak için tercih edebileceğiniz Euro Kimya ile içiniz rahat olsun.

Açık alan ve bahçe ilaçlamaAçık Alan ve Bahçe İlaçlama Hizmetlerinde Öncü
Açık alanlarda sağlığı tehdit edecek bakteri ve virüs gibi oluşumlar meydana gelebilir. Bu gibi durumlarla başa çıkabilmek için profesyonel çözümler almalısınız. Dünya Sağlık Örgütü tarafından onaylanan ve insan sağlığına herhangi bir zararı olmayan ilaç çözeltilerinin kullanıldığı firmamızda aynı zamanda ev ilaçlama işlemini teknolojik araçlar vasıtasıyla gerçekleştiriyoruz. Alanda tek bir istenmeyen mikroorganizma kalmayana kadar çalışmalarımızı sürdürüyoruz. ilaçlama işlemi yapıp hizmetlerimizi tamamlayamıyoruz. Hizmet sonrası verdiğimiz destekle de yaptığımız deneylerle akrep, güve, sivrisinek, pire, örümcek, fare, tahta kurdu ve kırkayak gibi istenmeyen haşerelerin tamamının yok edilmesini sağlıyoruz. Üstelik işlemler, açık alanda gerçekleşeceği için önceden herhangi bir temizlik ve hazırlık yapmanıza gerek yoktur. Alanında uzman personellerimiz kolay bir şekilde işlemleri gerçekleştirerek açık alanları insanların kullanımına sular. Daha güvenli bir ortam için ihtiyacınız olan ilaçlama işlemleri için tüm teknik ve teorik bilgilere sahip olan alanında uzman ekibimiz, püskürtme yöntemi ile gerçekleştirilen açık alan ve bahçe ilaçlama işleminde istenmeyen haşerelerin yok edilmesini sağlar.

Açık Alan ve Bahçe İlaçlama İşlerinin Uzmanı
Yaşam alanlarının önemli bir parçası olan bahçelerde insanların, özellikle çocukların güvenle hareket etmesi oldukça önemlidir. Bahçelerde bulunan haşerelerin insan sağlığına zarar vermesi önemli sağlık sorunlarını ortaya çıkarabilir. Haşere, sürüngen ve kemirgenlerin ortamdan uzaklaştırılması için tercih edebileceğiniz açık alan ve bahçe ilaçlama hizmetlerimiz sayesinde bahçenizde huzurlu ve rahat bir şekilde vakit geçireceksiniz. Bahçenizde istemediğiniz haşerelerin girmesini engellemek için oldukça avantajlı olan açık alan ilaçlama hizmetlerimiz kapsamında kaliteli malzemeler kullanıyoruz. Tercih ettiğimiz ilaç çözeltisinin insan sağlığına herhangi bir zararı bulunmuyor. Bu sayede ilaçlama yapılır yapılmaz istediğiniz zaman alana giderek zaman geçirebilirsiniz. Tecrübeli ve profesyonel ekip arkadaşlarımız tarafından yapılan ilaçlama işlemi sektörünün lideri olan Euro Kimya sayesinde sorunsuz bir şekilde tamamlanır. Alanında uzman ekibimiz, işlem yapılacak alanı ilaçlamadan önce giderek keşifte bulunur. Yapılan keşifte ortamda hangi tür haşerelerin olduğu tespit edilir ve buna uygun ilaçlamalar yapılır. Haşerelerin ortamdan tamamen temizlenmesi için ihtiyacınız olan tüm süreci sizin adınıza yürüten alanında uzman ekibimiz, talebinize ve haşerenin türüne göre gündüz veya gece ilaçlama yapabilir. İstemeyen zararlıların bahçeden tamamen temizlenmesine yardımcı olan açık alan ilaçlama firmamız ilaçlama ruhsatına sahiptir. Gerekli yasal izinleri de alan markamız, haşereler için ani öldürücü bir etkiye sahip olan nitelikli ilaçlar ile tüm haşereler üzerinde etkilidir.


açık alan ve bahçe ilaçlama


Açık ve Kapalı Alanlarda İlaçlama
Hem açık hem de kapalı alanlarda kullanılabilen ilaçlama hizmetlerimiz, ilaçlama sektöründe beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayacak çözümlere sahiptir. Kullandığımız ilaçlar hafif bir kokuya sahip oldukları için sonrasında size rahatsız etmez. Ani öldürücü ve kontak etkiye sahip olan ilaçlarımız, sivrisinek, karasinek pire gibi tüm haşereler üzerinde etkili sonuçlar üretir. Bugüne kadar yapılan testlerde her zaman üstün başarı elde eden ilaçlarımız yok edilmesi zor olan pire ve tahtakurusu gibi haşerelerin de sorunsuz bir şekilde ortamdan uzaklaştırılmasını sağlar. Fiyat performans açısından oldukça avantajlı sonuçlar elde edebileceğimiz açık alan ve bahçe ilaçlama hizmetlerimiz geniş arazi alanlarından en dar olan alanlara kadar her alanda mükemmel bir sonuç doğurur. Yok edici ve öldürücü olmasının yanı sıra koruyucu bir etkiye de sahip olan kullandığımız ilaçlar, bu sayede ortamda tekrardan aynı haşerelerin üremesini engeller. Düşük uygulama dozuna sahip olan açık alan haşere ilaçlama hizmetlerimizde kullandığınız süre ilaçlar, aynı zamanda lekesizdir. Ortamda sizin görebileceğiniz veya duyumsayabileceğiniz herhangi bir doku veya iz bulunmaz. Bu sayede gönül rahatlığı ile haşerelerin yok edilmesinin ardından bahçenizi gönlünüzce değerlendirebilirsiniz. Haşerelerin türü ve yoğunluğu, uygulama yapılacak alan ve beklentilerinize en uygun şekilde sahip olabileceğiniz hizmetlerimiz farklı yöntemlerle en etkili sonucu almanızı sağlar.

Açık Alan ve Bahçe İlaçlama Hizmetleri ile Sağlıklı Sonuçlar
Açık alan bahçe ilaçlama hizmetimizin ardından sağlıklı bir bahçe oluşturmak istiyorsanız belli başlı kriterlere dikkat etmeniz gereklidir. Örneğin; bahçenizde organik toprak kullanarak toprağın sağlıklı olmasını sağlayabilirsiniz. Bitkilerinizi ektiğiniz toprağın sağlıklı olması, bahçenin genelinin de sağlıklı olmasına yardımcı olacaktır. Bitkilerin hastalıklara karşı direnç kazanması ve gübrelerin beslenmesi için toprağın üzerine serilen malç uygulaması ile bahçenizi güvence altına alabilirsiniz. Malç, magnezyum, sülfür, kalsiyum, baryum, çinko ve demir gibi minerallerden meydana gelir. Söz konusu mineraller, ortamda bulunan bitkilerin sağlıklı bir şekilde büyümelerine de yardımcıdır. Bahçenizde bulunan çalı guruplarından ve zayıf bitkilerden kurtulmanız gereklidir. Bunun yanı sıra yeşilliklere direkt olarak su tutmak, haşerelerin bahçenize gelmesine sebep olabilir. Bitkilerin üzerine direkt olarak su tutmak yerine damla sulama yöntemi ile sulama işlemlerini gerçekleştirmeniz mümkündür. Faydalı böcekler ile iş birliği yaparak bahçenizde sağlıklı bir ekosistem oluşturabilirsiniz. Zararlı böceklerin larvaları ile beslenen faydalı böcekler ile iş birliği yaparak bahçenizin doğal olarak haşerelere karşı korunmasını sağlayabilirsiniz.

 

açık alan ve bahçe ilaçlama


Yılın Dört Mevsimi İlaçlama İmkanı
İlaçlama hizmetimizden faydalanmak için bize yılın dört mevsimi ulaşabilirsiniz. İlkbahar, yaz, sonbahar ve kış aylarında tercih edebileceğiniz açık alan ve bahçe ilaçlama hizmetleri rüzgarlı havalarda yapılmaz. Rüzgar, püskürtülen ilacın etrafa dağılmasına neden olacağı için rüzgarın olmadığı havalarda ilaçlama işlemi yapılması daha avantajlıdır. Açık alanlarda son derece zor ve zahmetli olan ilaçlama yapmak için deneyimli uzmanlarımızdan faydalanabilirsiniz. Sağlığınızı tehlikeye sokmadan gerekli işlemleri tamamlamak için eğitimli olan uzman ekibimiz, doğru ilacı doğru yöntemle uygulayarak beklentilerinizi tam olarak karşılar. Haşerenin türünü belirlemek ile başlayan bu süreç yaşam alanlarının daha keyifli geçmesine yardımcı olur. Siz de haşere ilaçlama konusunda uzman olan Euro Kimyanın zengin hizmet gamı ile tanışarak ilaçlama işlemlerinin kusursuzca tamamlanmasını sağlayabiliriz.

WhatsApp Hizli Basvuru


Telefonla Ara
» TÜM İLAÇLAMA HİZMETLERİMİZİ DETAYLI İNCELEMEK İÇİN TIKLAYIN  
Sık Sorulan Sorular
İlaçlama hizmetleriniz garantili mi?

EVET, tüm ilaçlama hizmetlerimiz garantilidir.

Yetki belgeli ilaçlama firması mısınız?

EVET, Euro Kimya firması olarak yetki belgeli uzman kadromuzla profesyonel ilaçlama hizmeti veriyoruz.

İlaçlama bir günde bitiyor mu?

EVET, genelde çalışmalarımız saatler içerisinde bitiryor. Büyük ölçekli ilaçlama çalışması için uzman ekibimizle geliyor ve kısa süre içerisinde ilaçlama çalışmasını tamamlıyoruz.

İlaçlama Fiyatları Uygun mu?

Firmamız kaliteli ilaçlama hizmetlerini en uygun fiyat aralığı ile sunmaktadır.

İlaçlama Sonrası Ne Yapmalıyım?

İlaçlama sonrası firmamızdan gelen ekip arkadaşımız ve iletişime geçtiğiniz ekip arkadaşlarımızın direktiflerini uygulamanız yeterli olacaktır.

Ekip Arkadaşları Profesyonel Mi?

Evet, Ekip arkadaşlarımız sektörün en iyileridir.

 » Güvenlik Kodu : 738983
REFERANSLARIMIZ