Gaziosmanpaşa / İSTANBUL
Sitede Ara
Telefonla Ara

Açık Alan ve Bahçe İlaçlama

0555 002 64 71

Açık alan ve bahçe ilaçlama hizmetlerimiz ile daima yanınızdayız. Sektörel bilgi birikimimiz ve güvenimiz ile sizleri istenmeyen haşerelerden ve diğer canlılardan koruyoruz. Fare, akrep, pire ve hamam böceği gibi aklınıza gelebilecek canlıların açık alanlarda insan ve diğer canlıların sağlığını tehdit etmesi tehlikeli bir durum oluşturur. Bu gibi durumlarda sağlığınızı korumak için tercih edebileceğiniz açık alan ve bahçe ilaçlama hizmetlerimiz sayesinde ortamların çok daha güvenli birer ortama dönüştürülmesini sağlayabilirsiniz.

WhatsApp Hizli Basvuru

PROFESYONEL BAHÇE İLAÇLAMA
Alanında uzman ekibimiz, son teknolojik ekipmanları ile alana gelerek açık alan ilaçlama ve bahçe ilaçlama işlemlerini gerçekleştirir. İşlem yapılacak haşerenin türüne göre özel ilaçlama sistemleri geliştiren markamız, bu sayede tek seferde en etkili sonuçları almanızı sağlar. Nokta atışı yaparak istediğiniz alanlarda, istemediğiniz haşerelerin yok edilmesini sağlayan firmamız jel ilaçlama, fumigasyon, dezenfeksiyon ve sıvı ilaçlama gibi hizmetleri tek merkezden sunarak ihtiyacınız olan süreci sizin adınıza yönetir. İlaçlama işleminden sonra sizinle iletişimini kesmeyen firmamız, düzenli olarak gerçekleştirdiği kontroller sayesinde ortamda yeniden haşere oluşumunu da engeller.

Açık alan ve bahçe ilaçlama

ISO BELGELİ EKİPLE AÇIK ALAN İLAÇLAMA
Daha sağlıklı ve güvenli ortamlar oluşturmak için tercih edebileceğiniz ilaçlama hizmetlerimizi ISO sertifikası çerçevesinde sunuyoruz. Sektördeki bilgi birikimi ve güvenilirliği ile bilinen firmamız, tecrübelerini yaşam alanlarının temizliği için değerlendiriyor. Hem sizi rahatsız eden hem de ciddi sağlık riskleri oluşturan haşerelerden korunmak için tercih edebileceğiniz Euro Kimya ile içiniz rahat olsun.

Açık alan ve bahçe ilaçlama

Telefonla Ara
» TÜM İLAÇLAMA HİZMETLERİMİZİ DETAYLI İNCELEMEK İÇİN TIKLAYIN  
Sık Sorulan Sorular
İlaçlama hizmetleriniz garantili mi?

EVET, tüm ilaçlama hizmetlerimiz garantilidir.

Yetki belgeli ilaçlama firması mısınız?

EVET, Euro Kimya firması olarak yetki belgeli uzman kadromuzla profesyonel ilaçlama hizmeti veriyoruz.

İlaçlama bir günde bitiyor mu?

EVET, genelde çalışmalarımız saatler içerisinde bitiryor. Büyük ölçekli ilaçlama çalışması için uzman ekibimizle geliyor ve kısa süre içerisinde ilaçlama çalışmasını tamamlıyoruz.

 » Güvenlik Kodu : 807274
REFERANSLARIMIZ