Adalar Böcek İlaçlama

Adalar Böcek İlaçlama

İstanbul içerisinde yer alan önemli bölgelerden bir tanesi olan Adalar içerisinde böceklerle mücadelede son teknoloji yöntemler uygulanmaktadır. Adalar böcek ilaçlama teknolojinin sağlamış olduğu imkanlarla yapılmakta ve bundan dolayı da son derece etkili sonuçlar alınmaktadır. Adalar bölgesinin farklı yapısından dolayı burada görülen böcek çeşitlerinde de bir takım farklılıklar görülmektedir. Teknolojik aletlerin sağlamış olduğu kolaylıklar ve doğru ilaç seçimi etkili sonuçlar alınmasında son derece önemlidir. Bunun için öncelikle mücadele edilecek olan böcek türlerinin belirlenmesi ve buna uygun ilaçlamanın yapılması gerekmektedir. Aksi durumda yanlış ilaç tercihi böceklerle mücadele yerine farklı sonuçlara neden olacaktır. Bu sonuçların en kötüsü böceklerin sayısının aşırı artması gelmektedir ki yanlış ilaç seçiminin en olumsuz sonuçlarından bir tanesi budur.

Zamanında Böcek İlaçlama

Böcek ilaçlama böceklerle yapılacak olan mücadelenin son derece profesyonel bir şekilde yapılması gerekmektedir. Bunun için de dışarıdan uzman yardımı alınması şarttır. Ev ya da işyerlerinde böcekler ilk görüldüğü an mücadeleye başlanması gerekmektedir. Adalar böcek ilaçlama zamanında yapıldığı takdirde çok etkili sonuçlar verirken gecikmiş müdahaleler sonuç alınmasını da zorlaştırmaktadır. Böcekler ilk fark edildiğinde ilaçlama için ekip çağrılması son derece önemlidir. Bir böcekten bir şey olmaz düşüncesi son derece yanlıştır. Böcekler çok hızlı çoğalan canlılardır ve bundan dolayı ufak bir gecikme çok daha ciddi bir mücadeleyi zorunlu hale getirir ki bu da normale göre daha uzun sürebilmektedir. Bu da ev ya da işyeri sahipleri için zaman ve mekan kaybı anlamına gelmektedir.

Haşereler ve Böcek İlaçlama

Adalar bölgesindeki yerleşim diğer yerlere göre biraz daha farklı olduğundan dolayı buradaki haşere ve böcekler de farklıdır. Adalar böcek ilaçlama yaparken söz konusu haşerelere yönelik çalışmalar daha ağırlıktadır. Bölgede yer alan haşere ve diğer zararlılardan bazıları fare, hamam böceği, Alman hamam böceği, Amerikan  hamam böceği, çıyan, bit, pire, çıyan, kene, fare, yılan, örümcek, kırkayak, akrep, tahtakurusu, kalorifer böceği, tahta kurdu, ağaç kurdu, kırkayak, tespih böceği,  tespih böceği, , güve, çekirge, gümüş böceği, ev faresi, lağım faresi şeklindedir. İlaçlama da bunlara göre yapılmaktadır.

EURO KİMYA HAŞERE VE KEMİRGEN KONTROL SERVİSİ

7/24 hizmet anlayışı ile hareket eden bir firmayız.

Genel

Bir cevap yazın

Hemen Ara