Gaziosmanpaşa / İSTANBUL
Sitede Ara
Telefonla Ara

AVM İlaçlama

0555 002 64 71

AVM ilaçlama hizmetlerimiz ile hemen tanışarak kaliteyi sonuna dek yaşayın. Gün içerisinde insan sirkülasyonunun oldukça yoğun olduğu alışveriş merkezlerinde haşere, pire ve fare gibi oluşumların meydana gelmesi mümkündür. Tekstilden kırıntılara kadar birçok farklı materyal ile beslenebilen haşereler, hayatta kalmak için ihtiyacı olan tüm donatılara alışveriş merkezlerinin içinden ulaşabilir. Bu da alışveriş merkezlerini, haşereler için cazip bir nokta haline getirir. Haşerenin türü ve yoğunluğu fark etmeksizin her ölçekten istila için tercih edebileceğiniz Euro Kimya sayesinde AVM’lerde üreyen haşerelerden sonsuza kadar kurtulabilirsiniz.


WhatsApp Hizli Basvuru

2022 STANDARTLARINDA AVM İLAÇLAMA
Son teknolojik ekipmanlar ve kaliteli ilaçlar ile gerçekleştirdiğimiz AVM ilaçlama hizmetleri sayesinde ortamların çok daha steril olmasını sağlıyoruz. Hem iç mekan hem de dış mekan için tercih edebileceğiniz AVM ilaçlama hizmetlerimiz kapsamında en doğru sonuçları almanızı sağlıyoruz. AVM’ler akşam saatlerinde kapandığı için rahatlıkla ilaçlanabilir.
 

AVM ilaçlama

ÖZEL AVM İLAÇLAMA SONRASI BİRKAÇ SAAT İÇİNDE AVM KULLANIMA AÇILABİLİR
Birkaç saat ortamın havalandırılması gerekebilir. Birkaç saatlik aranın ardından yeniden misafir alımına başlanabilir. Bu da AVM’lerin kapalı olduğu 12 saatlik dilimin içinde rahatlıkla ilaçlama işlemlerinin yapılabileceği anlamına gelir. İlaçlama, ortamda bulunan diğer hayvanları etkileyebilir. Bu nedenle AVM içerisinde petshop varsa, bu alanda bulunan kedilerin, köpeklerin ve kuşların ortamdan birkaç saat uzaklaştırılması gereklidir. İlaçlarımız, özel bir solüsyon içerdiği için işlemler sonrasında ek bir temizlik yapmamanız gereklidir. Bu sayede ilacın her alana etkili bir şekilde nüfus etmesi sağlanır.
 

AVM ilaçlama

Telefonla Ara
» TÜM İLAÇLAMA HİZMETLERİMİZİ DETAYLI İNCELEMEK İÇİN TIKLAYIN  
Sık Sorulan Sorular
İlaçlama hizmetleriniz garantili mi?

EVET, tüm ilaçlama hizmetlerimiz garantilidir.

Yetki belgeli ilaçlama firması mısınız?

EVET, Euro Kimya firması olarak yetki belgeli uzman kadromuzla profesyonel ilaçlama hizmeti veriyoruz.

İlaçlama bir günde bitiyor mu?

EVET, genelde çalışmalarımız saatler içerisinde bitiryor. Büyük ölçekli ilaçlama çalışması için uzman ekibimizle geliyor ve kısa süre içerisinde ilaçlama çalışmasını tamamlıyoruz.

 » Güvenlik Kodu : 432017
REFERANSLARIMIZ