Gaziosmanpaşa / İSTANBUL
Sitede Ara
Telefonla Ara

AVM İlaçlama

AVM ilaçlama hizmetlerimiz ile hemen tanışarak kaliteyi sonuna dek yaşayın. Gün içerisinde insan sirkülasyonunun oldukça yoğun olduğu alışveriş merkezlerinde haşere, pire ve fare gibi oluşumların meydana gelmesi mümkündür. Tekstilden kırıntılara kadar birçok farklı materyal ile beslenebilen haşereler, hayatta kalmak için ihtiyacı olan tüm donatılara alışveriş merkezlerinin içinden ulaşabilir. Bu da alışveriş merkezlerini, haşereler için cazip bir nokta haline getirir. Haşerenin türü ve yoğunluğu fark etmeksizin her ölçekten istila için tercih edebileceğiniz Euro Kimya sayesinde AVM’lerde üreyen haşerelerden sonsuza kadar kurtulabilirsiniz.


WhatsApp Hizli Basvuru

2022 STANDARTLARINDA AVM İLAÇLAMA
Son teknolojik ekipmanlar ve kaliteli ilaçlar ile gerçekleştirdiğimiz AVM ilaçlama hizmetleri sayesinde ortamların çok daha steril olmasını sağlıyoruz. Hem iç mekan hem de dış mekan için tercih edebileceğiniz AVM ilaçlama hizmetlerimiz kapsamında en doğru sonuçları almanızı sağlıyoruz. AVM’ler akşam saatlerinde kapandığı için rahatlıkla ilaçlanabilir.
 

AVM ilaçlama

ÖZEL AVM İLAÇLAMA SONRASI BİRKAÇ SAAT İÇİNDE AVM KULLANIMA AÇILABİLİR
Birkaç saat ortamın havalandırılması gerekebilir. Birkaç saatlik aranın ardından yeniden misafir alımına başlanabilir. Bu da AVM’lerin kapalı olduğu 12 saatlik dilimin içinde rahatlıkla ilaçlama işlemlerinin yapılabileceği anlamına gelir. İlaçlama, ortamda bulunan diğer hayvanları etkileyebilir. Bu nedenle AVM içerisinde petshop varsa, bu alanda bulunan kedilerin, köpeklerin ve kuşların ortamdan birkaç saat uzaklaştırılması gereklidir. İlaçlarımız, özel bir solüsyon içerdiği için işlemler sonrasında ek bir temizlik yapmamanız gereklidir. Bu sayede ilacın her alana etkili bir şekilde nüfus etmesi sağlanır.
 

AVM ilaçlama
AVM İlaçlama Hizmetlerimiz ile Tanışın
İnsan sirkülasyonunun oldukça yoğun olduğu AVM'lerde yapılacak olan ilaçlama işlemlerinin AVM ziyaretçilerine fark ettirmeden uygulanması gereklidir. AVM'ler çok katmanlı bir yapıya sahip oldukları için aynı gün içerisinde ilaçlama işlemlerinin kesintisiz ve detaylı bir şekilde gerçekleştirilmesi önemlidir. AVM kapsamında yapılan sanitasyon işleminin ileride daha büyük haşere ve ağır böcek istilalarına sebep olabilir. AVM içerisinde bulunan tüm işletmelerin kaderini etkileyecek olan bu haşerelerin bir an önce yok edilmesi ve kontrol altında tutulması gereklidir. AVM'lerdeki böcek istilalarına karşı uzman olan Euro Kimya, sürdürülebilir ve uygun çözümler geliştirerek bu alanlardaki haşerelerin tamamıyla yok olmasını sağlar. Dürümcünün son derece önemli olduğu perakende satış tesislerinde müşterilerin alışveriş yapmaya devam edebilmesi için haşere problemine hızlı bir şekilde aksiyon alması gereklidir. Haşerelerin ileri teknoloji ve özel teknikler vasıtasıyla yok edilmesi için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Profesyonel imajınızın korunmasında da oldukça önemli bir yere sahip olan ilaçlama hizmetlerimiz sayesinde işinizin yoğun programına en uygun olan saatlerde işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz. Düşük maliyeti ile herkes için ulaşılabilir olan ilaçlama hizmetlerimiz, haşerelerin kontrol altında tutulmasına yardımcı olur. İnsan sağlığına herhangi bir zararı bulunmayan ve Dünya Sağlık Örgütü tarafından onaylanan ilaçlarımız sayesinde yalnızca haşerelerin yok edilmesini sağlamıyoruz. Haşereleri yok ettikten sonra ortamın temiz ve steril kalması için koruyucu önlemler de sunuyoruz. 

WhatsApp Hizli Basvuru

AVM İlaçlama Sonrası Alınacak Önlemler
Özellikle yemek katlarında insanlar yiyecekleri kırıntılarını yere döktükleri için bu alanlarda haşere oluşumu daha yüksek olabilir. Kemirgen ve haşere oluşumu için oldukça ideal bir ortam olan alışveriş merkezlerinin yemek kartlarında üst düzey önlemlerin alınması gereklidir. Alanında uzman ekibimiz uygulama yapılacak alana gelerek haşerelerin türünü ve yoğunluğunu belirledikten sonra kullanılacak ilacın niteliğini belirler. İlacın belirlenmesi kadar yapılacak uygulama yöntemlerinin de birbirinden farklı sonuçlar doğurduğu AVM ve mağazalar için AVM ilaçlama  hizmetlerimiz dahilinde en doğru sonuçlara ulaşabilirsiniz. Perakende satış tesislerinde insan sirkülasyonunun yoğun olduğu için bu alanlarda meydana gelen bir haşere istilası olumsuz sonuçlar doğuracaktır. Müşterinin söz konusu alışveriş merkezini tercih edip etmemesinde oldukça önemli bir yere sahip olan haşerelerin yok edilmesi önemlidir. Sağlık ve Gıda Bakanlığı'ndan aldığımız raporlar sayesinde sizlere insan sağlığına herhangi bir zararı bulunmayan kaliteli ve güvenilir AVM ilaçlama hizmetleri sunuyoruz. İnsanların yoğun olarak ziyaret ettikleri alışveriş merkezleri özellikle yemek katları ve yürüme merdivenleri bakımından oldukça önemlidir. Uçan haşerelerden kemirgenlere kadar aklınıza gelebilecek tüm haşere türlerine karşı savaş açan Euro Kimya, %100 çözüm üreten, garantili böcek ilaçlama hizmetleri ile yanınızdadır. Ziraat mühendisi uzmanlar tarafından gerçekleştirilen ilaç hazırlama ve böceğin türünü belirleme gibi işlemler en doğru sonucu almanıza yardımcı olur. Euro Kimyada kullandığımız ilaçlar Sağlık Bakanlığı tarafından onaylıdır. Sektördeki bilgi birikimi ve tecrübesi sayesinde alışveriş merkezlerinin sorunsuz ve güvenli bir yaşam alanlarına dönüşmesine olanak sağlayan Euro Kimya sinema, oyun alanları, giyim sektörü, gıda sektörü ve çok daha fazla alanın steril birer mekana dönüşmesini sağlıyor.


AVM İlaçlama

Alışveriş Merkezlerinde Haşerelere Yer Yok
Günde binlerce insanın ziyaret ettiği alışveriş merkezlerinde meydana gelen haşere oluşumuna anında müdahale edilmelidir. İnsan sağlığı için tehdit oluşturan bu durum aynı zamanda AVM 'nin prestijinin olumsuz yönde etkilenmesine sebep olur. Bu gibi problemlerle karşılaşmak istemiyorsanız siz de AVM ilaçlama  hizmetlerini tercih edebilirsiniz. Eğer alışveriş merkezinizde haşere bulunmuyorsa yine de koruyucu önlem olarak periyodik süreçlerde bu işlemi tercih etmeniz oldukça önemlidir. Tüketicilerin alışveriş sürecini bir keyfe dönüştürülmesi için sağlıklı ve hijyenik ortamlarda bulunmaları oldukça önemlidir. Acil yardım gerektiren durumlarda da yanınızda olan Euro Kimya özellikle kış aylarında insanların yoğun olarak tercih ettiği AVM’lerin temiz ve haşerelerden uzak kalmasına yardımcı olur. Alışveriş merkezlerinin iç mekanları metrekare bazında büyük olduğu için profesyonel ilaçlama hizmetlerinin dışında uygulanacak diğer yöntemler yetersiz kalacaktır. Hızlı bir şekilde çoğalması ile bilinen haşerelerden doğrudan kurtulmak için tercih edebileceğiniz ilaçlama firmamız, aynı zamanda hastane, okul, fabrika, tarla ve park gibi diğer alanlarda da etkili sonuçlar üretir. Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanan ilaçlarımız çevrede herhangi bir olumsuz yan etki uzun oluşturmaz. İnsanlara sağlıklı ortamlarda sunmak için tercih edebileceği ilaçlarda sunduğumuz ilaçlama hizmeti son derece ekonomiktir.


AVM İlaçlama

Euro Kimyanın Profesyonel Hizmetleri ile Tanışın
Güçlü bir iletişim ve geribildirim sonucuna erişmek için tercih edebileceğiniz Euro Kimya, güler yüzlü personelleriyle uzman teknik kadrosu ile her zaman yanınızdadır. sağlıklı bir çevre ve sağlıklı bir yaşam için ihtiyacınız olan tüm donatıları tek bir merkezden sunan firmamız gelecek nesillere temiz bir çevre bırakabilmek için ihtiyaç duyulan tüm süreçleri kontrol altına alıyor. Yüksek müşteri memnuniyeti ile kalite standartlarında belirleyici olan firmamız koşulsuz müşteri memnuniyeti kapsamında ihtiyacınız olan veya talep ettiğiniz tüm raporlama ve dokümantasyon sistemlerini sizler için sürüyor. Güvenilirlik açısından da rakiplerinin çok önünde olan Euro Kimya sertifikalı teknisyenleri ve akademik kariyerli yöneticileri ile haşerelere karşı güçlü bir set şekilde savaşır. Alışveriş merkezlerinde sağlıklı ortamlar oluşturmak için tercih edebileceğiniz hizmetlerimiz ile hemen tanışın. Kusursuz çözümlerimiz ile büyük küçük demeden tüm alışveriş merkezlerinin, mümkün olan en kısa süre içerisinde haşerelerden uzaklaştırılmasını sağlıyoruz. Akrepten fareye, böcekten sineğe kadar istenmeyen tüm canlıların ortamdan uzaklaştırılmasına ve tamamen kökünün kurutulmasına olanak sağlayan firmamız, periyodik ilaçlama hizmetleri ile her zaman yanınızdadır. Siz de kaliteli hizmetlerimiz ile hemen tanışarak işletmenizin kaderini haşerelerin insafına bırakmayın. Garantili uygulamalarda yüksek hijyen standartlarına uygun alanlarda ticaretinizi yapın. 

Telefonla Ara
» TÜM İLAÇLAMA HİZMETLERİMİZİ DETAYLI İNCELEMEK İÇİN TIKLAYIN  
Sık Sorulan Sorular
İlaçlama hizmetleriniz garantili mi?

EVET, tüm ilaçlama hizmetlerimiz garantilidir.

Yetki belgeli ilaçlama firması mısınız?

EVET, Euro Kimya firması olarak yetki belgeli uzman kadromuzla profesyonel ilaçlama hizmeti veriyoruz.

İlaçlama bir günde bitiyor mu?

EVET, genelde çalışmalarımız saatler içerisinde bitiryor. Büyük ölçekli ilaçlama çalışması için uzman ekibimizle geliyor ve kısa süre içerisinde ilaçlama çalışmasını tamamlıyoruz.

İlaçlama Fiyatları Uygun mu?

Firmamız kaliteli ilaçlama hizmetlerini en uygun fiyat aralığı ile sunmaktadır.

İlaçlama Sonrası Ne Yapmalıyım?

İlaçlama sonrası firmamızdan gelen ekip arkadaşımız ve iletişime geçtiğiniz ekip arkadaşlarımızın direktiflerini uygulamanız yeterli olacaktır.

Ekip Arkadaşları Profesyonel Mi?

Evet, Ekip arkadaşlarımız sektörün en iyileridir.

 » Güvenlik Kodu : 908335
REFERANSLARIMIZ