Avm ilaçlama firmaları teknoloji ile bezenmiş profesyonel ekipleri ile hizmet vermekte olan kuruluşlardır. Avm ( toplu alışveriş merkez’leri ) insanlar tarafından uğrak ticaret platformudur. Mağaza, Cafe, oyun salonları, restoran, mücavherat gibi önemli ihtiyaçların giderildiği eğlenceli olmasının yanı sıra çok ciddi yatıramları bulunan yegane gidilebilir merzkezi’dir. Avm ilaçlama İstanbul bölgesinin olmazsa olmazıdır. Haşereler ve kemirgen türler rahatsızlık, korku ve hastalık yaymakta olan asalak türlerdir. Avm’ler çok türde haşere ile ilgili şikayet için ilaçlama şirketi ile iletişim kurmaktadır. Başlıca şu şekilde sıralana bilir.

 1. Kemirgen 
 2. Hamam böceği 
 3. Kertenkele 
 4. Akrep 
 5. Kara sinek 
 6. Sivri sinek 
 7. Akar (toz böceği, mite
 8. Pire
 9. Güve
 10. Vb

Böcek ilaçlama şirketleri  tüm problemli böcek ve zararlı türü uygulamalarını kusursuz ve profesyonel bir çalışma içinde yürütür.

AVM İLAÇLAMA İŞLEMLERİ NASIL YAPILIR 

 Avm ilaçlama şirketleri insan sağlığı için sistem içinde hareket etmektedir. Sıvı kokusuz veya kokulu ilaçlama metotlarının yanı sıra jel yemleme fare yemleme uygulama’ları ile destek’lenir. Belirli noktalar keşif yolu ile belirlenir. İnsektisit ürünün miktarı, aktif maddesi daha önce yapılan uygulama ve haşere türü cinsi ve yoğunluğu ile karar verilir. Tecrübe ve bilgi birikimi gereken böcek ilaçlama uygulamaları bir sistem gerektirir. Şu gibi ana temelleri baz alarak çalışma sağlandığı andan itibaren sonuç alınmaya başlanabilir. 

 1. Keşif
 2. Karar
 3. Uygulama
 4. Sonuç

Doğrultusunda  Avm ilaçlama işlemi yapılmalı ve sonuç kaçınılmaz olmalı.

AVM İLAÇLAMA ALANINDA DİKKAT EDİN 

 1. Sağlık Bakanlığı bünyesinde bulunan tüm ruhsat ve izinleri almış olunmasını. 
 2. Servis inceleme formu ve ek1 formunu eksiksiz doldurunuz. 
 3. Ziraat Mühendisleri ve mesul müdür sürküsüne. 
 4. Biyosidal ürün (insektisit) uygulaya bilir belgeli tecrübeli personel ile hizmet verildiğine.
 5. Kurumsal bir firma ile çalışmaya. 

Haşere ilaçlama özen gereken ciddi bir çalışma alanıdır. Sorumsuzca tek amacı para kazanmak olan şahıslar’dan hizmet almama konusunda dikkatli olunmalıdır. Aksi takdirde sonuç penceresinden baktığımız anlarda sağlık ve para kaybına neden olur. İstanbul avm ilaçlama firmaları bakanlık tarafından düzenli kontrol edilir. Gerekli tüm eğitim ve belgeleri kontrol altında tutarak halk sağlığı açısından önemli olan bu çalışma’ları eksiksiz yapılmasını sağlar.

EURO KİMYA HAŞERE VE KEMİRGEN KONTROL SERVİSİ  eksiksik ve kesintisiz hizmet anlayışı içinde hareket ederek henüz problemi çözüme kavuşturulamayan bir yapı’nın inşa edilmediğini iddia etmekte olan bir firma.

 1. Avm ilaçlama 
 2. Mağaza ilaçlama 
 3. Cafe ve restoran ilaçlama 
 4. Oyun salonu ve eğlence merkezi ilaçlama 

Sonsuz deneyime sahip kadromuz ile hizmet vermektedir. 

EURO KİMYA kurumsal bir yapıyı size sunmak demektir.

 

 

 

 

Hizmetlerimiz

Bir cevap yazın

Hemen Ara