Beyoğlu Böcek İlaçlama

Beyoğlu Böcek İlaçlama

İstanbul’un Avrupa yakasında bulunan Beyoğlu ilçesi tiyatroları, kültür merkezleri ve eğlence mekanları ile günün her saati yoğun olabilmektedir. Gezilecek yerleri arasında Çiçek Pasajı, Fransız Sokağı, Galata Kulesi, Galata Mevlihanesi, Aynalıkavak Kasrı gibi tarihi mekanlar bulunmakta olup görülmesi tavsiye edilmektedir. Beyoğlu ilçesinin bu kadar yoğun olması ve içinde bir çok farklı mekan bulundurması, bu mekanlarda olabilecek haşerelere karşı mücadele etmeyi ve ayrıca önlem alınmasını gerektirmekte olup böcek ilaçlama hizmetlerini önemli kılmaktadır. Beyoğlu böcek ilaçlama firmaları ilaçlama konusunda profesyonel ekipleri ile kaliteli ve güvenilir hizmet sunabilen firmalara sahip olmaktadır. 7 gün 24 saat kesintisiz olarak Beyoğlu’nun tüm mahallelerine yapılan ilaçlama hizmeti için günün her saati çağrı merkezlerinden ulaşılabilmektedir. Kullanılan böcek ilaçları sağlık bakanlığından onaylı olmakla birlikte insan sağlığına da herhangi bir zararı bulunmamaktadır. İnsan sağlığının önemi ve müşterilerin memnuniyeti ön planda tutularak verilen hizmetler ekonomik fiyatlarda olmakla birlikte böcek türlerine karşı da etkili olmaktadır. Bir çok böcek türüne karşı  mücadele veren İstanbul Beyoğlu böcek ilaçlama şubemizin hizmetleri ilçenin tüm semt ve mahallerini kapsamaktadır.

Beyoğlu Böcek Sorununa Anında Müdahalenin Önemi

Böcek sorunu için hemen çözüm üretilmediği ya da duruma müdahale edilmediği zaman sorun daha da büyümekte ve başa çıkılması daha uzun sürebilmektedir. Bu nedenle anında ve ilk müdahale oldukça önemlidir. Bunun nedeni ile ilgili olarak böceklerin genel olarak ortak özelliklerinin çok çabuk üreyebilmeleri ve bulundukları ortamın şartlarına çabuk adapte olabilmeleri denilebilir. Bu kadar hızlı çoğalma sonucunda bulundukları ortamın hijyeni olumsuz etkilenmektedir. Ayrıca hastalık bulaştırabilmeleri de söz konusu olduğundan dolayı bir an önce böcek ilaçlama şirketleri tarafından sunulan hizmetlerden yardım almak gereklidir. İşinde uzman olan deneyimli ekipler ilaçlama yapılacak yere önceden gidip sorunlu alanları tespit etmekte ve de müşterilere bilgi vermektedir. Bunların yanında uzmanların ilaçlama esnasında söyledikleri uyarıların da yerine getirilmesi etkili bir sonuca ulaşmak için önemlidir.

 

Beyoğlu Bölgesinde Karşımıza Çıkan Haşere Türleri ve Zararları


Her mevsim karşılaşılabilen böcek türleri ile ilgili Beyoğlu bölgesinde en çok ve sık görülen türler arasında hamam böceği, tahtakurusu, sinek, çıyan, akrep, örümcek, kakalak, tesbih böceği, karafatma, gümüş böceği, kırkayak, yaban arısı, karınca, güve, halı böceği, uyuz böceği gibi farklı böcekler bulunmaktadır. Bu haşerelerle mücadele etmek için Beyoğlu böcek ilaçlama servisleri hizmetlerinde mutlaka Sağlık Bakanlığı’nın onayı bulunan ilaçları kullanmakta olup doğaya, çevreye ve insan sağlığına zarar vermemektedir.

EURO KİMYA HAŞERE VE KEMİRGEN KONTROL SERVİSİ

Genel

Bir cevap yazın

Hemen Ara