Bina İlaçlama 

İstanbul bina ilaçlama gereğini sık duyan illerimizdendir. Bina sakinleri garantili ve kesin çözüm odaklı çalışma arzusu içinde ilaçlama şirketleri ile iletişim kurarlar. İnsan sağlığı ve huzurlu yaşam amaçlı yapılması gereken birer hizmet’tir. Anne ve babaların kendi ve minik aile üyeleri olan çocuklar için mutlak bir durum ile sık sık böcek ilaçlama firmaları ile irtibat kurup ilaçlama talebi üzerine anlaşma sağlamalıdır. Bina İlaçlama kurumsal işletmeler üzerinden ilerleme mecburiyeti bulunan bir işlemdir. Bina İlaçlama uygulamaları esnasında tecrübe ve bilgi birikimi sayesinde sizlere karşılaşılan türlerin yoğunluk derecesine göre şu şekilde sıralayabiliriz.

 1. Hamam böceği
 2. Fare
 3. Pire
 4. Tahta kurusu
 5. Akar (mite, toz böceği)
 6. Çıyan
 7. Kertenkele
 8. Bit
 9. Vb.

Daha seyrek görülen haşere ve asalak türleri yazma gereği duymadık. Daha bir çok sorunlu tür ile karşılaşmış durumdayız. Bu türler ile mücadele profesyonel ve tecrübeli ekipleri yöneten biyolog vede ziraat mühendisleri tarafından yapılabilir. Euro kimya ve ekip arkadaşları gerekli tüm donanıma sahip bir işletmedir.

BİNA İLAÇLAMA İŞLEMLERİ NASIL YAPILIR

Bina İlaçlama İstanbul genelinde çok sık ihtiyaç duyulan bir sistemdir. Keşif ve analiz sonucu sonuç alınamayacak hiç bir yapı yoktur. Fakat belirttiğimiz keşif sonuç için en ihtiyaç duyulan bir tekniktir. Peki keşif hangi problemi olan noktalar için yapılır.

 1. Yarık ve çatlak
 2. Dışarıdan içeri aktivasyon
 3. Yuvalanma
 4. Haşere türü
 5. Yoğunluk
 6. Alan müsaitliği
 7. Vb.

Bu gibi sorunlu bölgeler tespit edildikten sonra kullanılacak biyosidal ürün ve doz kararı verilir. Peki keşif sonrası yapılacak uygulama’lar genel bilgi olarak nasıl yapılabilir.

 1. Sıvı püskürtme tekniği
 2. Ulv dumanlama tekniği
 3. Jel yemleme tekniği
 4. İstasyon kurulumu
 5. Vb.

Bu teknik çalışmaları gelen ekip alanda sonuç almak amacı ile o anda karar verip uygulaya bilir. Çok geniş kapsamlı problem için ise merkezimiz’de bulunan toplantı odamızda biyolog ve ziraat mühendislerimiz birlikte ortak yol bulur ve işleme konur.

BİNA İLAÇLAMA İŞLEMLERİ ESNASINDA DİKKAT

 1. Sağlık Bakanlığı ruhsatı bulunması
 2. Biyolog ekip arkadaşları
 3. Ziraat Mühendisleri
 4. Servis inceleme ve ek1 formu
 5. Profesyonel Ekip
 6. Garantili ve kesin çözüm çalışma

Haşere ilaçlama firmaları tercih edilirken özen gösterilmesi gereken detaylar bu şekilde sıralanabilir. Güvenli bir hizmet talebi içinde iseniz şayet ince detaylara büyük önem vermek sektörel sıkıntıdan muaf bir çalışma için tek ve yegane kuraldır.

EURO KİMYA HAŞERE VE KEMİRGEN KONTROL SERVİSİ

Problemli tüm ilaçlama sorunlarınıza kalıcı, kesin ve garantili çözümler getirmektedir.

Başarı Tesadüf Değildir.

 

 

 

Hizmetlerimiz

Bir cevap yazın

Hemen Ara