Gaziosmanpaşa / İSTANBUL
Sitede Ara
Telefonla Ara

Böcek İlaçlama

Böcek ilaçlama konusunda uzman olan Euro Kimya, böceklerin istila ettiği alanlarda garantili sonuçlar verir. Yaşam standardınızı düşüren ve sağlığınızı tehdit eden böcek istilalarından korunmak için tercih edebileceğiniz böcek ilaçlama hizmetlerimizden memnun kalacaksınız. Alanın büyüklüğü, böceklerin türü ve böceklerin yoğunluğu gibi birçok etkene bağlı olarak değişebilen böcek ilaçlama hizmetleri kapsamında nitelikli sonuçlarla yaşamınızı çok daha steril bir ortamda idame ettireceksiniz. Kokusuz olan ilaçlarımız sayesinde, ilaçlama yapıldıktan sonra kısa bir süre sonra yaşam alanlarınıza geri dönerek hayatınıza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.
  

WhatsApp Hizli Basvuru

BÖCEK İLAÇLAMA FİRMASI
Özel ilaçlama hizmetlerimiz kapsamında, her bir detayı titizlikle ilaçladığımız için, bizim yaptığımız ilaçlamalar sonrasında alanda detaylı temizlik yapmamalısınız. İlaç çözeltilerinin bir süre daha alanı yoğun olarak kaplaması, yuvalarında saklanan böceklerin de kolay bir şekilde alandan çıkabilmesine olanak sağlar. Bu sayede siz de içiniz rahat bir şekilde yaşamınızı idame ettirebilirsiniz.


Böcek ilaçlama

ONAY VE YETKİ BELGELİ BÖCEK İLAÇLAMA FİRMASI
TSE belgeli olan firmamız, garantili sonuçlar verebilmek için kendini daima geliştirir. Bu sayede içiniz rahat bir şekilde böceklerden kurtulabilirsiniz. Aynı zamanda ISO belgelerine sahip olan firmamız sayesinde böceklerden bir gün içerisinde tamamıyla kurtulmanız mümkündür. Yaşam standardınızı artıracak detaylı çözümlerin bir arada bulunduğu Euro Kimyada tüm böcek türlerine karşı savaş açıyoruz. Yapısı ve boyutu fark etmeksizin her birinin kökünü kurutuyoruz. Böcekleri yok ederken son teknolojik metotları kullanıyoruz. Bu sayede kısa sürede çok daha etkili sonuçların elde edilmesini sağlıyoruz.


Böcek ilaçlama

Böcek İlaçlamada Kurumsal Çözüm Ortağınız
Müşterilerine daima garantili çözümler sunan Euro Kimya,  gıcık ilaçlamada kurumsal çözüm ortağınızdır. Alanında uzman profesyonel veren  her bir böcek türü için özel olarak geliştirdiği ilaçlama hizmetleri sayesinde  ortamların böceklerden daimi olarak korunmasını sağlıyoruz. Sağlık Bakanlığı  tarafından onaylanan ilaçlama süreçleri insan sağlığını tehdit etmez. Bu sayede  dilediğiniz zaman ilaçlanan alanlara girerek ilaçlanan alanlarda vakit  geçirebilirsiniz. Kokusu hafif olan ilaçlar hem maddi hasarı hem de ileride  oluşabilecek sağlık sorunların önlenmesine yardımcı olur. Hayvanlara ve  eşyalara zarar verme potansiyeli olan böceklerin ortamdan uzaklaştırılması için  tercih edebileceğiniz Böcek ilaçlama firmamız sayesinde ortamların çok daha sık  temiz ve hijyenik olmasını sağlayabiliriz. Alanında uzman dinamik ve genç  edebimiz ziraat teknikerleri, biyologlar, ziraat mühendisleri ve pest konusunda  deneyimli olan ekip arkadaşları ile beklentilerinizi tam olarak karşılar. Böceklenen  alanların ilaçlanarak yok edilmesi aynı zamanda ekonomiye de katkı sağlar. %100  memnuniyet garantili olarak sunduğumuz haşere ilaçlama hizmetleri kapsamında  açık ve kapalı alanlardaki tüm mekanlara müdahale edebiliyoruz. Akrep, yılan,  fare, örümcek, kene, pire, bit ve hamam böceği gibi istenmeyen haşerelerin yok  edilmesini sağlayan markamız, böceklerin yok edilemediği alanlarda para iade  garantisi de sunuyor. Her zaman memnuniyetinizin önceliğimiz kapsamında bulundu  haşere ilaçlama firmamız sayesinde düşük maliyetlerle nitelikli hizmet almanızı  sağlıyoruz. Böcek ilaçlama hizmetlerimizi birçok farklı alanda değerlendirebilirsiniz.


Böcek ilaçlama


  Böcek İlaçlama Hizmetleri Her Yerde
İster evinizin bahçesinde isterseniz de alışveriş merkezinin  içinde tercih edebileceğiniz haşere ilaçlama hizmetlerimiz halk sağlığının  genel olarak korunmasına yardımcı olur. Açık ve kapalı tüm alanlarda  beklentilerinizin üzerinde sonuçlar elde edebilmeniz olanak sağlayan baca  temizleme firmaları, istenmeyen durumlardaki böceklerin yok edilmesini sağlayan önemli hizmetimizin adı böcek ilaçlama hizmetidir..  Sadece böceklerin o anlık yok edilmesini değil, aynı zamanda böceklerden  temizlenen ortamın temiz kalması için koruma uygulamalarının da yapıldığı  firmamızda en doğru sonuçları alarak ortamların yaşam standardını  yükseltebilirsiniz. Hijyenin önemli olduğu durumlarda uzun vadeli bir çözüm  elde etmek için sizde haşere ilaçlama firmamızı tercih edebilirsiniz. Yeniden  istilayı engellemek için periyodik olarak gerçekleştirdiğimiz temizlik ve  ilaçlama işlemleri sayesinde sürecin kontrol altına alınmasını sağlamak  mümkündür. Sağlık Bakanlığı ve Dünya Sağlık Örgütü kriterlerine uygun olarak  sunduğumuz ilaçlarımız, sadece böceklerin yok edilmesini sağlamaz. Ortamda  bulunan diğer canlıların zarar görmesini engelleyen alanında uzman ekibimizden  ücretsiz danışmanlık alabilirsiniz. Tecrübeli bir alanında olan uzman olan  ekibimiz böcek istilasının bulunduğu alanı bilerek böceğin türünü ve istilanın  yoğunluğunu ölçüler. Bu sayede uygulanacak olan yöntemi niteliği belirlenmiş  olur. Eğer tarafımızdan ücretsiz danışmanlık aldıktan sonra herhangi bir işlem  yapmak istemezseniz sizden herhangi bir ücret talep edilmez. Ortamlarda meydana  gelen böcek istilasını ortadan kaldırdıktan sonra alacağınız önlemler  vasıtasıyla da istilayı engelleyebilirsiniz. Bunlardan ilki yiyeceklerle  ilgilidir. Yiyeceklerin tezgahlarda açık bir şekilde bırakılması böceklerin  beslenmesi için uygun ortam oluşturur. Bu nedenle gıda kaynaklarını ortadan  kaldırarak böceklerin beslenmesi için ihtiyaç duydukları besinleri yok etmiş  olursunuz. Aynı şekilde kuru yiyeceklerin de sıkıca kapatılmış kaplarda  saklanması gereklidir. Aksi takdirde kavanozların içine koyduğunuz  bakliyatların içerisinde böcek oluşumu meydana gelir. Temizlik ve hijyen önemli  olan bir diğer noktadır.


Böcek ilaçlama


  Böcek İlaçlama Sonrası Dikkat Edilmesi Gerekenler
Çöplerinizi günlük olarak boşaltılmanız ortamda böcek  oluşumuna engelleyecektir. Ocak üstlerinde bulunan yiyecekler ve yağlar,  böceklerin beslenmesi için gerekli olan besinlere ulaşmalarına yardımcı olur.  Bu nedenle ocak üstlerinin yiyeceklerden yağdan uzak tutmanız oldukça  önemlidir. Eğer evinizde veya iş yerinizde sıhhi tesisat sızıntısı varsa bu  durum böceklerin su ihtiyacını karşılamak için oldukça avantajlı olacaktır.  Sızıntı bulunan sıhhi tesisat problemlerini ortadan kaldırarak böceklerin  yayılımını engelleyebilirsiniz Ev veya iş yerlerinizin kapı ve pencere gibi  alanlarında delik ve çatlak bulunuyorsa bu alanların kapatılması oldukça  önemlidir. Evinizde gözle görülür bir böcek bulunmuyorsa fakat böcek  oluşumundan şüpheleniyorsanız saçak, deri, dışkı yumurtalar gibi böceklerin  bırakabilecekleri izleri takip etmeniz sizin için oldukça önemli olacaktır.  Böcekler genellikle hijyen eksikliğinden dolayı meydana geldikleri için  dağınıklığı önleme ve temizleme sizin olmazsa olmaz iki hedefiniz olmalıdır.  Atık yiyeceklerin ve sıvı dökülmelerini zamanında ve doğru bir şekilde  temizlemeniz böceklerin ihtiyacı olan besinlere ulaşmalarını engeller. Önleyici  tedbirler alarak yeniden böcek istilası oluşumunu engellemek mümkündür. Bunun  için ahşap raflarınızı düzenli olarak temizlemeli, boyamalı ve cilalamalısınız.  Böceklerin girebilecekleri elektrik prizlerinin arkası, süpürgeliklerin etrafı  veya banyo dolapları gibi gizli alanları çatlaklardan arındırmalısınız. Meydana  gelen böcek istilasına zamanında müdahale edilmezse ileride daha büyük  problemler oluşabilir. Bu nedenle sorunun fark ettiğiniz andan itibaren bizim  ile iletişime geçerek problemin kökten bir şekilde çözülmesini  sağlayabilirsiniz.


WhatsApp Hizli Basvuru


  Böcek İlaçlama İhtiyaçlarınıza Doğru Çözüm
Alanında uzman ekibimiz en kısa sürede böcek istilasının  bulunduğu alana gelerek ücretsiz olarak keşifte bulunur. böceklerin türü  belirlendikten sonra uygulama yapılacak ilaçlama yöntemi belirlenir ve taahhüt  ettiğimiz saatte gelerek işlemlerinin gerçekleştirilmesini sağlarız. Alanın böceklerden  tamamı ile arındırılmasından sonra koruyucu yöntemlerle de mevcuttaki  sterilizasyonun sürekliliğini sağlayan uzman ekibimiz, hem insan hem de ortamda  bulunan diğer canlıların sağlığını tehdit eden zararlı böceklerin yok  edilmesini sağlar. Açık ve kapalı alanlarda tercih edebileceğiniz Euro Kimya  ile beklentilerinizi tam olarak karşılayacak sonuçlara ulaşabilirsiniz. Son  teknolojik ilaçlama ekipmanları ve profesyonel kadromuz ile birlikte en uygun  çözümleri sizler için sunuyoruz. Böceklerin türüne göre uyguladığımız ilaçlar  sayesinde tek seferde tüm böceklerden kurtulmanızı sağlıyoruz. Sektörel  deneyimimiz ve bilgi birikimimiz ile daima yanınızdayız. Siz de böcek istilası  ile başa çıkarken yanınızda uzman bir yardımcı arıyorsanız Euro Kimya ile  iletişime geçebilirsiniz.

Telefonla Ara
» TÜM İLAÇLAMA HİZMETLERİMİZİ DETAYLI İNCELEMEK İÇİN TIKLAYIN  
Sık Sorulan Sorular
İlaçlama hizmetleriniz garantili mi?

EVET, tüm ilaçlama hizmetlerimiz garantilidir.

Yetki belgeli ilaçlama firması mısınız?

EVET, Euro Kimya firması olarak yetki belgeli uzman kadromuzla profesyonel ilaçlama hizmeti veriyoruz.

İlaçlama bir günde bitiyor mu?

EVET, genelde çalışmalarımız saatler içerisinde bitiryor. Büyük ölçekli ilaçlama çalışması için uzman ekibimizle geliyor ve kısa süre içerisinde ilaçlama çalışmasını tamamlıyoruz.

İlaçlama Fiyatları Uygun mu?

Firmamız kaliteli ilaçlama hizmetlerini en uygun fiyat aralığı ile sunmaktadır.

İlaçlama Sonrası Ne Yapmalıyım?

İlaçlama sonrası firmamızdan gelen ekip arkadaşımız ve iletişime geçtiğiniz ekip arkadaşlarımızın direktiflerini uygulamanız yeterli olacaktır.

Ekip Arkadaşları Profesyonel Mi?

Evet, Ekip arkadaşlarımız sektörün en iyileridir.

 » Güvenlik Kodu : 191240
REFERANSLARIMIZ