Gaziosmanpaşa / İSTANBUL
Sitede Ara
Telefonla Ara

Ev ve Konut İlaçlama

0555 002 64 71

Ev ve konut ilaçlama hizmetleriyle hemen tanışın, evinizde istemediğiniz davetsiz misafirlerden aynı gün içerisinde kurtulun. İnsan sağlığına herhangi bir zararı bulunmayan özel solüsyonlar sayesinde ev ve konut ilaçlama hizmetleri sunuyoruz. Sunduğumuz profesyonel hizmetler, her ölçekten evin tüm alanlarında geçerlidir. Bu sayede ister 1+1 bir daire olsun, isterseniz de devasa bir malikane olsun fark etmez. Her ölçekten evin doğru bir şekilde ilaçlanmasına olanak sağlayan Euro Kimya sayesinde yaşam kalitenizi arttıracak çözümler üretiyoruz.

WhatsApp Hizli Basvuru

EV VE KONUT İLAÇLAMA SAYESİNDE HAŞERELERDEN KURTULUN
Haşere ve kemirgen kontrol merkezi olarak hizmet veren firmamız, ev ilaçlama ile her türlü yaşam alanı ve konut ilaçlama sektörünün öncü markaları arasındadır. Yenilenen teknolojiler ve sektörel gelişmeleri yakından takip eden markamız ile sizlere memnuniyet garantisi veriyoruz. Pire, fare, hamam böceği ve haşereler ile ilgili beklentilerinizi tam olarak karşılayan firmamız bodrum, salon, mutfak, yatak odası, banyo ve çatı gibi alanlarda bulunan tüm haşereler ile etkili bir şekilde mücadele eder. Siz de ev ve konut ilaçlama hizmetlerimizden hemen faydalanmak için günün her saatinde bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ev ve konut ilaçlama

PROFESYONEL EV VE KONUT İLAÇLAMA
Güler yüzlü müşteri temsilcilerimiz, beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayacak ve aklınızdaki soruları yanıtlayacaktır. Hem mal sağlığınızı hem de can sağlığınızı tehdit eden haşereler ve diğer istenmeyen canlılar ile mücadele edebilmek için bizi tercih edin. Yaşamınıza kaldığınız yerden, güven ve hijyen içinde devam etmek için tercihiniz ev ve konut ilaçlama hizmetlerimiz olsun.
 

Ev ve konut ilaçlama

Telefonla Ara
» TÜM İLAÇLAMA HİZMETLERİMİZİ DETAYLI İNCELEMEK İÇİN TIKLAYIN  
Sık Sorulan Sorular
İlaçlama hizmetleriniz garantili mi?

EVET, tüm ilaçlama hizmetlerimiz garantilidir.

Yetki belgeli ilaçlama firması mısınız?

EVET, Euro Kimya firması olarak yetki belgeli uzman kadromuzla profesyonel ilaçlama hizmeti veriyoruz.

İlaçlama bir günde bitiyor mu?

EVET, genelde çalışmalarımız saatler içerisinde bitiryor. Büyük ölçekli ilaçlama çalışması için uzman ekibimizle geliyor ve kısa süre içerisinde ilaçlama çalışmasını tamamlıyoruz.

 » Güvenlik Kodu : 624901
REFERANSLARIMIZ