Gaziosmanpaşa / İSTANBUL
Sitede Ara
Telefonla Ara

Ev ve Konut İlaçlama

Ev ve konut ilaçlama hizmetleriyle hemen tanışın, evinizde istemediğiniz davetsiz misafirlerden aynı gün içerisinde kurtulun. İnsan sağlığına herhangi bir zararı bulunmayan özel solüsyonlar sayesinde ev ve konut ilaçlama hizmetleri sunuyoruz. Sunduğumuz profesyonel hizmetler, her ölçekten evin tüm alanlarında geçerlidir. Bu sayede ister 1+1 bir daire olsun, isterseniz de devasa bir malikane olsun fark etmez. Her ölçekten evin doğru bir şekilde ilaçlanmasına olanak sağlayan Euro Kimya sayesinde yaşam kalitenizi arttıracak çözümler üretiyoruz.

WhatsApp Hizli Basvuru

EV VE KONUT İLAÇLAMA SAYESİNDE HAŞERELERDEN KURTULUN
Haşere ve kemirgen kontrol merkezi olarak hizmet veren firmamız, ev ilaçlama ile her türlü yaşam alanı ve konut ilaçlama sektörünün öncü markaları arasındadır. Yenilenen teknolojiler ve sektörel gelişmeleri yakından takip eden markamız ile sizlere memnuniyet garantisi veriyoruz. Pire, fare, hamam böceği ve haşereler ile ilgili beklentilerinizi tam olarak karşılayan firmamız bodrum, salon, mutfak, yatak odası, banyo ve çatı gibi alanlarda bulunan tüm haşereler ile etkili bir şekilde mücadele eder. Siz de ev ve konut ilaçlama hizmetlerimizden hemen faydalanmak için günün her saatinde bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ev ve konut ilaçlama

PROFESYONEL EV VE KONUT İLAÇLAMA
Güler yüzlü müşteri temsilcilerimiz, beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayacak ve aklınızdaki soruları yanıtlayacaktır. Hem mal sağlığınızı hem de can sağlığınızı tehdit eden haşereler ve diğer istenmeyen canlılar ile mücadele edebilmek için bizi tercih edin. Yaşamınıza kaldığınız yerden, güven ve hijyen içinde devam etmek için tercihiniz ev ve konut ilaçlama hizmetlerimiz olsun.
 

Ev ve konut ilaçlama


Ev ve Konut İlaçlama Hizmetlerinde Son Nokta
Ev ve konut ilaçlama hizmeti almayan Ev veya konutların içerisinde belli sebeplerden dolayı haşereler üreyebilir. Fareden böceğe, tahtakurusundan pireye kadar aklınıza gelebilecek tüm haşerelerin oluşumu için belirli şartların meydana gelmesi gereklidir. Örneğin; haşereler, su ihtiyacını tesisatınızda meydana gelen bir su sızıntısından giderebilir. Bu nedenle tesisatınızda bulunan su sızıntılarının etkin bir şekilde kapanması gereklidir. Haşereler her ne kadar mobilya kemirerek beslenebilseler de açık ve kapalı alanlarda bulunan yiyeceklerin onlar için oldukça avantajlı olduğunu unutmamalısınız. Bu nedenle özellikle mutfaklarda, masa üzerinde açık yiyecekler bulundurmamalısınız. Bazı haşereler uçabildiği, bazıları ise tırmanabildiği için yiyecekler her ne kadar yüksekte olursa olsun ağızlarının sıkıca kapatılması gereklidir. Bu sayede tekrar haşere oluşumunu engellemek için gerekli olan koruyucu önlemlere sahip olmuş olursunuz. Önleyici tedbirler alarak tekrardan haşere istilasının oluşmasını engelleyebilirsiniz. her bir haşere türü de kendi içerisinde farklı türlere ayrıldığı için etkili sonuç almak adına ziraat mühendisleri ile çalışan uzman ekibimiz %100 müşteri memnuniyeti ile beklentilerinizi doğru bir şekilde karşılar. Hem kapalı alanlarda hem de açık alanlarda tercih edebileceğiniz ilaçlama hizmetlerimiz sayesinde bahçenizin de steril bir ortama kavuşmasını sağlayabilirsiniz. İstila durumunda alana gelen mühendislerimiz, sonucun çözüme kavuşturulmasını yanı sıra konu ile ilgili sizi detaylı bir şekilde bilgilendirerek istilanın tekrarlanmaması için ihtiyacınız olan bilgileri sizin için sunar. İç mekanlarda dört mevsim boyunca gerçekleştirilebilen ilaçlama hizmetleri dış mekanlara gelindiğinde ilkbahar, sonbahar ve yaz aylarında tercih edilebilir. Rüzgarlı havalarda ilaçlama işleminin yapılması, ilacın rüzgar tarafından farklı bir noktaya götürmesi anlamına geleceğinden rüzgarlı havalarda ilaçlama yapılmaz. Aynı şekilde yağmur suyu ilacı içine çekeceği için yağmurlu havalarda da ilaçlarla yapılmaz.

Ev ve Konut İlaçlamada Hafif Kokulu Çözeltiler
Euro Kimyada kullandığımız kokusu son derece hafif olan ilaçlar ile ortamda bulunan diğer canlıların rahatsız olmalarını engelleyerek işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz. İlaçlama işlemini gerçekleştiren personellerimiz koruyucu kıyafet giyerek sürecin profesyonellikle tamamlanmasını sağlıyor. Karafatma, sivrisinek, kalorifer böceği ve akrep gibi aklınıza gelebilecek tüm haşerelere karşı savaş açan profesyonel ekibimiz, ortamda bulunan diğer canlıların sağlığını tehlikeye atmadan işlemlerin gerçekleştirilmesini sağlar. Alanında profesyonel olan ekibimiz maskeleri, aletleri, makinaları, pompaları ve diğer ekipmanları ile eksiksiz bir şekilde alana gelerek mekanların doğal yaşam alanı haline dönüştürülmesini sağlıyor. Hem iç mekan hem de dış mekanlarda kemirgen ve haşere mücadelesi veren uzman ekibimiz, aynı zamanda dezenfekte uygulamaları ile de ortamların steril kalmasına yardımcı oluyor. Müstakil evlerinizden geniş binalara kadar birçok farklı lokasyonda tercih edebileceğiniz ev ve konut ilaçlama hizmetlerimiz sayesinde toplu yaşam alanlarını koruma altına almanız da mümkündür. Ücretsiz danışmanlık hizmetimizi tercih ettiğinizde alanında uzman olan ekibimiz, meydandaki haşereleri kontrol ederek ilaçlamanın nasıl yapılacağı hakkında bilgi verir. Yaşam alanlarında tek seferde maksimum koruma sağlamak için tercih edebileceğiniz ilaçlama hizmetlerimiz aynı zamanda para kaybını da önleyerek zamandan tasarruf ettirir. Ortamlarda maksimum verim sunarak başarı şansını artıran markamız, tüm süreçlerin sizin adınıza olumlu sonuçlanmasını sağlar.

ev ve konut ilçalama

Ev ve Konut İlaçlama Hizmetleri ile Sağlıklı Ortamlar
Evlerin ideal yaşam alanlarına dönüşmesi, ortamda bulunan insanların ve hayvanların sağlıklı koşullar altında yaşamalarına yardımcı olur. Haşerelerin taşıdığı bulaşıcı hastalık riskinden korunmak ve görüntü kirliliğini engellemek için %100 garantili ev ve konut ilaçlama hizmeti veren firmamızla tanışabilirsiniz. Türkiye Halk Sağlığı Müdürlüğü ve Dünya Sağlık Örgütü tarafından belirtilen standartların uygulandığı ilaçlama hizmetlerimizde sağlığınızı kaybetmeden, düşük bütçelerle ihtiyacınız olan ilaçlama hizmetine ulaşmanızı sağlıyoruz. Üstelik ilaçlama yaparken de bütçenizi sarsmadan beklentilerinizi karşılıyoruz. Düşük bütçelerle gerçekleştirdiğimiz ilaçlama hizmetleri ile haşere tülünü belirledikten sonra aynı gün içerisinde yok edilmesini sağlıyoruz. Sunduğumuz haşere kontrol hizmetleri hamam böceği, pire, fare gibi çok çeşitli haşerelerin yok edilmesini sağlıyoruz. Sadece konutlarda değil, aynı zamanda hastaneler, otoparklar, iş yerleri ve okullar gibi çok çeşitli alanlarda gerçekleştirdiğimiz ilaçlama hizmetleri sayesinde ortamları steril ve yaşanabilir alanlarına dönüşmesini sağlıyoruz. Sektördeki en kaliteli ilaçlama ürünlerini kullanan ekibimiz %100 sonuç garantisi vererek ihtiyaçlarınız için uygun çözümler üretiyor.
 

ev ve konut ilçalama

Ev ve Konut İlaçlama Hizmetleri ile Beklentilerinizi Karşılayın
Alanında uzman ekibimiz, randevularına zamanında giderek kapsamlı çalışmalar yapıyor. Bu sayede siz de zaman ile ilgili efor sarf etmek durumunda kalmıyorsunuz. 7 gün 24 saat  boyunca ulaşabileceğimiz uzmanlarımız ve geniş servis ağımız ile böcek ilaçlamada sektörün liderleri arasındaki yerimizi çoktan aldık. Güler yüzlü ve uzman personellerimizin nitelikli hizmetlerinden faydalanarak siz de ortamda görmek istemediğiniz haşerelerin sorunsuz bir şekilde yok edilmesini sağlayabilirsiniz. Hızlı üreyebilmesi özelliği ile ön plana çıkan böceklerin ilaçlaması için bizi tercih edebilirsiniz. Haşere ilaçlama sürecinde popülasyona bağlı olarak değişkenlik görülebilir. Uygun fiyat garantisi ile sizlere sunduğumuz ev ve konut ilaçlama hizmetleri kapsamında popülasyon yoğunluğu, haşerenin cinsi ve ilaçlama yapılacak alanın büyüklüğüne bağlı olarak fiyatlandırmalarda farklılık görülebilir. İnsan sağlığına herhangi bir zararı bulunmayan ilaçları kullanan ekibimiz, Dünya Sağlık Örgütü ve Halk Sağlığı Genel Müdürlüğü tarafından belirlenen standartlara tabi olan ilaçlarla beklentilerinizi karşılar. Zengin ekipman zincirimiz ve güçlü ilaç gamımız ile ortamda bulunan tüm haşerelerin ortadan tamamıyla kaldırılmasını sağlıyoruz. Fareler, pireler, güveler, hamamböcekleri ve çok daha fazla haşere için tercih edebileceğiniz firmamız sayesinde, hem gündüzleri hem de geceleri içiniz rahat ediyor. Üzerinizde uyurken bir hamam böceğinin gezmesini istemezsiniz. Aynı şekilde yatağınızı açtığınızda bir akrep ile karşılaşmak istemezsiniz. Hem fiziki hem de psikolojik olarak rahatsız hissetmenize neden olan haşerelerden korunmak için bizimle iletişime geçin. Tüm işlemleri profesyonelce gerçekleştiren firmamızın uzmanlığından yararlanın.

WhatsApp Hizli Basvuru


Telefonla Ara
» TÜM İLAÇLAMA HİZMETLERİMİZİ DETAYLI İNCELEMEK İÇİN TIKLAYIN  
Sık Sorulan Sorular
İlaçlama hizmetleriniz garantili mi?

EVET, tüm ilaçlama hizmetlerimiz garantilidir.

Yetki belgeli ilaçlama firması mısınız?

EVET, Euro Kimya firması olarak yetki belgeli uzman kadromuzla profesyonel ilaçlama hizmeti veriyoruz.

İlaçlama bir günde bitiyor mu?

EVET, genelde çalışmalarımız saatler içerisinde bitiryor. Büyük ölçekli ilaçlama çalışması için uzman ekibimizle geliyor ve kısa süre içerisinde ilaçlama çalışmasını tamamlıyoruz.

İlaçlama Fiyatları Uygun mu?

Firmamız kaliteli ilaçlama hizmetlerini en uygun fiyat aralığı ile sunmaktadır.

İlaçlama Sonrası Ne Yapmalıyım?

İlaçlama sonrası firmamızdan gelen ekip arkadaşımız ve iletişime geçtiğiniz ekip arkadaşlarımızın direktiflerini uygulamanız yeterli olacaktır.

Ekip Arkadaşları Profesyonel Mi?

Evet, Ekip arkadaşlarımız sektörün en iyileridir.

 » Güvenlik Kodu : 545583
REFERANSLARIMIZ