Gaziosmanpaşa / İSTANBUL
Sitede Ara
Telefonla Ara

Fare İlaçlama

0555 002 64 71

Fare ilaçlama hizmetlerimiz kapsamında, birçok farklı türe sahip olan fare çeşitleri ile etkin bir mücadele ediyoruz. Standart fareler, çatı faresi, lağım paresi ve pamuk fare gibi birbirinden farklı türlere ayrılan bu canlılardan tamamen korunmak için bizimle iletişime geçin. Dışarıdan aldıkları mikropları iç mekanlara taşıyan bu canlılar, aynı zamanda çeşitli hastalıkların insanlara ve ortamda bulunan diğer canlılara bulaşmasına neden olur.

WhatsApp Hizli Basvuru

FARE İLAÇLAMA HİZMETİNE HER AN İTİYACINIZ OLABİLİR
Kış uykusuna yatmayan fareler, kış aylarında sıcak mekan arayışına girebilirler. Bu da özellikle kış aylarında evinizden gelen güzel yemek kokularının bir fare için cezbedici olabileceği anlamına gelir. Kapıların alt bölümünde bulunan boşluklar, tesisat boruları veya pencereler gibi çok çeşitli alanlardan giriş yapabilen fareler, canınızın sıkılmasına neden olur. Farelerden kalıcı olarak kurtulmak için tercih edebileceğiniz Euro Kimya’nın eğitimli ve sertifikalı personelleri ile birlikte bu problemden hızlı bir şekilde kurtulabilirsiniz. TSE onaylı olan firmamız, fare ile mücadelede özel fare ilaçlama yöntemlerini kullanarak beklentilerinizi tam olarak karşılar. Özellikle kuru yemiş ve tohum seven fareler, ortamda bulunan her şeyi yeme özelliğine sahiptir.


Fare ilaçlama

FARE İLAÇLAMA İLE FARE SORUNUNDAN KURTULABİLİRSİNİZ
Fiziki ve psikolojik etkilerinin yanı sıra, aynı zamanda eşyalarınıza da zarar verebilen bu canlılar sizi maddi zarara uğratır. Fareler ile başa çıkabilmek için alanında uzman olan firmamızı tercih ederek yaşam alanlarınızın tertemiz olmasını sağlayabilirsiniz. Her yoğunluktaki fare istilasına uygun olarak sunduğumuz fare ilaçlama hizmetlerimiz ile beklentilerinizi tam olarak karşılıyoruz.


Fare ilaçlama

Telefonla Ara
» TÜM İLAÇLAMA HİZMETLERİMİZİ DETAYLI İNCELEMEK İÇİN TIKLAYIN  
Sık Sorulan Sorular
İlaçlama hizmetleriniz garantili mi?

EVET, tüm ilaçlama hizmetlerimiz garantilidir.

Yetki belgeli ilaçlama firması mısınız?

EVET, Euro Kimya firması olarak yetki belgeli uzman kadromuzla profesyonel ilaçlama hizmeti veriyoruz.

İlaçlama bir günde bitiyor mu?

EVET, genelde çalışmalarımız saatler içerisinde bitiryor. Büyük ölçekli ilaçlama çalışması için uzman ekibimizle geliyor ve kısa süre içerisinde ilaçlama çalışmasını tamamlıyoruz.

 » Güvenlik Kodu : 859941
REFERANSLARIMIZ