Gaziosmanpaşa / İSTANBUL
Sitede Ara
Telefonla Ara

Fare İlaçlama

Fare ilaçlama hizmetlerimiz kapsamında, birçok farklı türe sahip olan fare çeşitleri ile etkin bir mücadele ediyoruz. Standart fareler, çatı faresi, lağım paresi ve pamuk fare gibi birbirinden farklı türlere ayrılan bu canlılardan tamamen korunmak için bizimle iletişime geçin. Dışarıdan aldıkları mikropları iç mekanlara taşıyan bu canlılar, aynı zamanda çeşitli hastalıkların insanlara ve ortamda bulunan diğer canlılara bulaşmasına neden olur. 

WhatsApp Hizli Basvuru

FARE İLAÇLAMA HİZMETİNE HER AN İTİYACINIZ OLABİLİR
Kış uykusuna yatmayan fareler, kış aylarında sıcak mekan arayışına girebilirler. Bu da özellikle kış aylarında evinizden gelen güzel yemek kokularının bir fare için cezbedici olabileceği anlamına gelir. Kapıların alt bölümünde bulunan boşluklar, tesisat boruları veya pencereler gibi çok çeşitli alanlardan giriş yapabilen fareler, canınızın sıkılmasına neden olur. Farelerden kalıcı olarak kurtulmak için tercih edebileceğiniz Euro Kimya’nın eğitimli ve sertifikalı personelleri ile birlikte bu problemden hızlı bir şekilde kurtulabilirsiniz. TSE onaylı olan firmamız, fare ile mücadelede özel fare ilaçlama yöntemlerini kullanarak beklentilerinizi tam olarak karşılar. Özellikle kuru yemiş ve tohum seven fareler, ortamda bulunan her şeyi yeme özelliğine sahiptir.


Fare ilaçlama

FARE İLAÇLAMA İLE FARE SORUNUNDAN KURTULABİLİRSİNİZ
Fiziki ve psikolojik etkilerinin yanı sıra, aynı zamanda eşyalarınıza da zarar verebilen bu canlılar sizi maddi zarara uğratır. Fareler ile başa çıkabilmek için alanında uzman olan firmamızı tercih ederek yaşam alanlarınızın tertemiz olmasını sağlayabilirsiniz. Her yoğunluktaki fare istilasına uygun olarak sunduğumuz fare ilaçlama hizmetlerimiz ile beklentilerinizi tam olarak karşılıyoruz.


Fare ilaçlama

Fare İlaçlama ile Fare Sorunundan Kurtulun
Fare sorunlarından tamamıyla kurtulmanız için ihtiyacınız olan tüm donatıları sizlere sunan firmamız, garantili çözümleri ile %100 etkili sonuçlar üretir. Evlerden alışveriş merkezlerine, okullardan depolama alanlarına kadar birçok alanda oluşabilecek fareler hem ortamda olumsuz bir oluşum meydana getirirler hem de insanların rahatsız olmasına sebep olurlar. Hastalık taşınması ile ortamda bulunan diğer canlıları tehdit eden fareler, Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı ve ruhsatlı ilaçlarımız ile yok ediliyor. Çevre ve ziraat mühendisleri ile gerçekleştirdiğimiz ilaçlama işlemleri Kapsamında Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanan mum blok formundaki yemler ve onaylı pastalar ile farelerin yakalanmasını ve yok edilmesini sağlıyoruz. Bunun yanı sıra çeşitli kapan modelleri ve yapışkan traplar vasıtasıyla farelerin yakalanmasını istilanın engellenmesini sağlıyoruz. Fareler birçok özelliği bünyesinde barındırır. Boyut bakımından çeşitli seçeneklere sahip olan fareler minimum 3 santim, maksimum da 45 santim olabilir. Evinizde neredeyse bir kedi büyüklüğünde fare görmek istemiyorsanız bugün bizimle iletişime geçin. Çünkü farelerin vücutları elastiki bir yapıya sahiptir ve bu sayede istedikleri alandan kolayca geçebilirler. Hızlı bir üreme yapısı bulunan fareler bulundukları alanlarda kısa süre içerisinde fare istilası oluşumunu tetikleyebilirler. Beslenme konusunda insanlarla yarışan bu canlılar çok çeşitli besin maddelerini tüketebilirler. Bu canlılar aynı zamanda kemirme içgüdüsüne sahip oldukları için ev veya iş yerinizde önemli derecede tahribata sebep olabilir.

Fare İlaçlama Hizmetleri ile Mikroplardan Korunun
 Özelliklerine göre farklı şekillerde sınıflandırılan farelerin içerisinde pamuk, lağım, tarla, çadır ve ev faresi gibi seçenekler bulunur. Söz konusu türlerden bazıları açık alanlarda yaşamını sürdürürken bazıları ise kapalı alanlarda hayatlarını devam ettirir. Özellikle lağım ve kanalizasyon gibi alanlarda yaşayan fareler, mikrop ve bakteri barındırdıkları gibi bu bakterileri de dolaştıkları her yere yayarlar. Bu da ortamların sağlıksız yaşam koşullarına sahip olmasına sebep olur. Fareler çok hızlı bir şekilde büyüdükleri için kişisel yöntemlerle onları yok etmeniz mümkün değildir. Özellikle geniş alanlarda oluşan fare istilalarının engellenmesi için kullandığımız fare İlaçlama hizmetleri sayesinde ortamda bulunan tüm farelerin kökten bir şekilde yok edilmesini sağlıyoruz. Gerçekleştireceğimiz uygulama süreçlerinde önce hazırlık yapıyoruz. Farenin ilaçlama sonrasında evden kaçmasını engellemek adına boruları kapatıyor ve kapı gibi farenin çıkabileceği bir diğer alanların engellenmesini sağlıyoruz. İlaçlama yönteminin yanı sıra sunduğumuz fare istasyonları vasıtasıyla farelerin zehri yemesini sağlıyoruz. Zehri yedikten sonra su içme gereksinimi duyan fare, kanalizasyona giriş yaparak su içtikten sonra ciğerlerinin patlaması sebebiyle ölüm gerçekleşir. Gerçekleştirdiğimiz ilaçlama süreçleri sayesinde ortamlarda ölü fare kokusunun oluşmasını da engelliyoruz. Fareler esnek bir vücut yapısına sahip oldukları için en dar alanlardan bile geçebilirler. Eğer evinizde evcil hayvanınız varsa veya bebeğiniz varsa durum çok daha vahim olabilir. Çünkü, boyutları bir kedi, hatta bir köpek boyuna varabilen fareler daha çok kanalizasyon ve lağım gibi alanlarda oldukları için çok fazla mikrop saçabilirler. Bu da bulundukları ortamda bulunanların sağlığının bozulması anlamına gelebilir. Farelerden kökten bir biçimde kurtulmak için tercih edebileceğiniz ilaçlama hizmetlerimiz, bu süreci sorunsuz bir şekilde atlatmanıza yardımcı olur.


fare ilaçlama

Fare İlaçlama ile Farelerden Temizlenmiş Alanlar
Farelerin istenmeyen ortamlardan tamamı ile yok edilmesi için tercih edebileceğiniz fare ilaçlama hizmetleri sayesinde onların etkin ve hızlı bir şekilde ortamdan yok olmasını sağlıyoruz. Rekabetçi fiyat politikaları ile sizler için sunduğumuz fare ilaçlama hizmetlerinden destek almak için illaki fare görmenize gerek yok. Eğer ortamda idrar kokusu veya hoş olmayan bir dışkı kokusu duyumsama hissediyorsanız mutlaka bizimle iletişime geçmelisiniz. Profesyonel fare kontrolü konusundaki deneyimlerimizi açık ve kapalı alanlardaki tüm farelerin yok edilmesinde kullanıyoruz. Farelerin hem görsel hem de psikolojik açıdan size zarar vermesini engelliyoruz. Tüm bunların yanı sıra farelerden kaynaklanan hastalıklardan korunmak için de bizi tercih edebilirsiniz. fare istilasını kontrol etmek ve tamamıyla ortadan kaldırmak adına eviniz ve iş yeriniz için bizi arayabilirsiniz. Sağlık Bakanlığı ve Dünya Sağlık Örgütü tarafından onaylanan ilaçlarımız farelere yöneliktir. Hedef olmayan diğer canlılara zarar vermeyen bu ilaçlar, güvenli olması sayesinde en etkili çözümleri sunar. Kanguru, orman, ev, çatı, tarla, kör ve lağım faresi gibi birbirinden farklı fare türleri için en uygun çözümleri sizin adınıza uyguluyoruz. Fare ile mücadelede giriş noktalarını belirledikten sonra beslenme alanları da dahil olmak üzere bu alanların kaldırılması veya kapatılması gereklidir. Gıda madde verimi açıkta bırakmamalı ve çöp kovalarının kapaklarını kapatmalısınız.


Böcek ilaçlamafare ilaçlama

Fare İlaçlama Hizmetleri Sonrası Yapılacaklar
Fareler hijyenik olmayan ortamlarda daha hızlı ürerler. Bu nedenle mutfak zemini, lavabo ve mutfak tezgahı gibi alanların oldukça temiz tutulması gereklidir. Eğer ortamda yarık veya delik varsa bu alanların betonla kapatılması önemlidir. Fareler oldukça esnek oldukları için en küçük deliklerden bile kolaylıkla geçebilirler. Bu nedenle kurutucu dedikleri, gaz hatları ve boru gibi alanların da mutlaka kapatılarak farelerin geçişinin engellenmesi gereklidir. Eğer evinizde evcil hayvan varsa fare tuzaklarını doğru alanlara kurmalısınız. Yanlış alanlara yerleştirilen fare tuzakları evinizde bulunan evcil hayvanların zarar görmesine neden olabilir. Uygun alanlara yerleştirdiğiniz yapıştırıcı tuzakları ile de farelerin tek tek yakalanmasını sağlayabilirsiniz ancak bu elbette kesin bir çözüm değildir. Kullandığımız ilaçlar kurutma özelliğine sahip olduğu için fareleri birliklerinde yok ederiz. Bu sayede istila sonrasında evinizde veya iş yerinizde herhangi bir kötü koku oluşmaz. Alanında uzman olan ekibimizin yardımıyla siz sadece keyfinize bakarsınız. Farelerden kurtulmak için tercih edebileceğiniz tüm hizmetlerle biz ilgileniriz.

WhatsApp Hizli Basvuru


Telefonla Ara
» TÜM İLAÇLAMA HİZMETLERİMİZİ DETAYLI İNCELEMEK İÇİN TIKLAYIN  
Sık Sorulan Sorular
İlaçlama hizmetleriniz garantili mi?

EVET, tüm ilaçlama hizmetlerimiz garantilidir.

Yetki belgeli ilaçlama firması mısınız?

EVET, Euro Kimya firması olarak yetki belgeli uzman kadromuzla profesyonel ilaçlama hizmeti veriyoruz.

İlaçlama bir günde bitiyor mu?

EVET, genelde çalışmalarımız saatler içerisinde bitiryor. Büyük ölçekli ilaçlama çalışması için uzman ekibimizle geliyor ve kısa süre içerisinde ilaçlama çalışmasını tamamlıyoruz.

İlaçlama Fiyatları Uygun mu?

Firmamız kaliteli ilaçlama hizmetlerini en uygun fiyat aralığı ile sunmaktadır.

İlaçlama Sonrası Ne Yapmalıyım?

İlaçlama sonrası firmamızdan gelen ekip arkadaşımız ve iletişime geçtiğiniz ekip arkadaşlarımızın direktiflerini uygulamanız yeterli olacaktır.

Ekip Arkadaşları Profesyonel Mi?

Evet, Ekip arkadaşlarımız sektörün en iyileridir.

 » Güvenlik Kodu : 536021
REFERANSLARIMIZ