Fatih Böcek İlaçlama

Fatih böcek ilaçlama

Her mevsim ilaçlama özelliği ile bilinen Fatih böcek ilaçlama firmaları ile artık haşere konusunu dert etmenize gerek yok. Üstelik yaptıkları işlem bakımından da sizleri asla maddi açıdan yormayacak bir hizmet sağlamaktadırlar. Böcek ilaçlama işinin ciddiye alınmadığı durumlarda nelere sebep olabileceğinin bilincinde olarak 7 gün 24 saat boyunca onlara ulaşabilir ve her türlü problem konusunda bilgi alabilirsiniz.

Anında ve ilk müdahalenin önemi

Sizlere profesyonel bir işlem sağlama konusunda garanti verebilen Fatih böcek ilaçlama firmalarınca yapılacak olan ilk tespitler ile birlikte tabi ki sorununuzun boyutunu öğrenmeniz mümkündür. Fakat geç olmadan müdahale edilmesi ayrıca önem taşımaktadır. Henüz problemin çok başında iseniz, inanmayacaksınız belki ama dakikalar içerisinde bu dertten kurtulabilecekken eğer iletişime geçmekte geç kalmışsanız günlerce evinizden uzakta kalma ihtimaliniz olacaktır. Sonuç olarak bu durumda siz hem ekonomik açıdan hem de evi kullanamıyor oluşunuz açısından zararlı çıkmış olacaksınız. İyisi mi, süreyi uzatmadan bir an önce ekiplere ulaşın.

Fatih bilgesinde genellikle karşımıza çıkan haşere türleri ve zararları

  • Sivrisinek – Özellikle yaz aylarında Fatih böcek ilaçlama firmalarının en yoğun şekilde uğraştığı haşere türüdür. Sıtmadan sarı hummaya, fil hastalığından nil virüsüne kadar birçok mikrobu taşıyabilirler.
  • Bit – 5 mm boylarında olan bu dış parazit insan kanı emerek hayatını sürdürür ve birçok enfeksiyona neden olabilir.
  • Pire – Geceleri uyutmamak gibi kötü bir alışkanlıkları vardır. Ayrıca cildinizde nokta nokta ısırık izleri bırakabilirler.
  • Kene – Her yerde karşınıza çıkabilirler. Kan emerek yaşarlar ve tam bir bakteri yuvasıdırlar.
  • Çıyan – 17 çift anten ile ortalıklarda dolaşan bu haşerenin boyu 15 cm’e kadar çıkabilir. İnsanları ısırırlar ve zehirlenmelerine sebep olarak ölüme kadar götürebilirler.
  • Örümcek – 20.000 farklı türü bulunan örümcekler sokarak zehirlenmelere neden olabilirler. Kalp krizine benzer şekilde etkileri görülür.
  • Kulağakaçan – Evlerinizde yarık ve çatlaklar varsa bir an önce tamir ettirin. Bu küçük haşereler uyuduğunuz her an ağız, burun ve kulak deliklerinden içeri girmeye çalışabilirler.

EURO KİMYA HAŞERE VE KEMİRGEN KONTROL SERVİSİ size eksiksiz olarak 7 gün 24 saat kesintisiz olarak hizmet vermektedir. Güvenli ve kesin çözüm odaklı çalışmaları ile birlikte mutlu müşteri sayımızı hızla arttırmaktayız.

Genel

Bir cevap yazın

Hemen Ara