GÜVE  İLAÇLAMA FİRMALARI

Güve ilaçlama firmaları İstanbul ilin’de hemen her dönem güve ile ilgili yoğun çalışma temposu içerisine girerek halkımızın yanında bulunmaktadırlar. Güve ilaçlama işlemleri belirgin bazı detayları atlamak kaydı ile müşterilerimizin akabinde biz firmalara ihtiyacı duyulmaktadır.

Ev veya iş yerlerimizin genellersek yaşam alanlarımızın gerekli bakım, temizlik ve gerekli tadilat  işlerini yapmadığı müddetçe istilasına uğrayabilir ve bu gibi sorunlar ile çok sık karşı karşıya kalabilirler. Naftalin gibi ufak ve basit işlemler ile sonu gelebiliceklerini düşündükleri güve’ler bu şehir efsanesinin aksine naftalin kokan ürünlere daha fazla zarar vererek bizleri maddi kayıplara uğratırlar.

Güve kelebeğe benzeyen bir görüntü içerisinde vede kemirgen bir yapıya sahip bir vucüt tipine sahip olması ile bilinir. En az  5 en fazla 10 kez yumurtlayabilir ve bu nedenle çok süretli  çoğalırlar. Yumurtanın çatlamasının ardından kabuklarından  çıkan her güve takribi  1 ay içerisinde ergin bir boy ve yapıya gelebilir. Güveler genellikle eşyalara zarar vermekte vede maddi vede manevi kayıpları beraberinde getirmekte olan bir böcek türüdür.

GÜVE İLAÇLAMA

Güve ilaçlama çok çeşitlilik gösteren bir uygulama yöntemidir. Ulv makineleri ile birlikte yapılabilirken pulverize ilaçlama yöntemleri’de uygulanabilir. Her iki yöntemde kendi arasında farklı birkaç yapı ile uygulanabilir. Fakat bilinmesi gereken en önemli ilaçlama yöntemi ise mutlak suretle sıvı ve püskürtme teknikleridir. Bu birden fazla yöntem arasında tek bağ kurulabilir yöntem ise biyosidal ürünün mutlak suretle sıvı ilaçlama yöntemi olmasıdır. Kokulu ilaçlama yöntemi vede kokusuz ilaçlama yöntemleri ile birlikte yapılabilir. Tavana ve duvar kenarlarına yapılabilir fakat kokusuz ve tavan ile duvar kenarlarına yapılan uygulama zaman ile böcek türünden temizle handikap dolayısı ile müşterilerimiz tarafından çok fazla tercih edilmemesine sebep olmaktadır. İstanbul güve ilaçlama şirketleri güve konusunda hassas bir çalışma içinde bulunmalıdır. Aksi takdirde istenmeyen durumların yaşanması çok mümkün bir durumdur.

İSTANBUL GÜVE İLAÇLAMA

İstanbul güve ilaçlama konularında özellikle halı, kilim ve dokuma üzerine gibi tekstil ürünleri satışı yapan firmalar veya evlerimizdeki dolap gibi yerleri tecih etmeleri sebebi ile bu gibi alanlarda daha sık karşımıza çıkan bir türdür. Bu gibi işletme veya yaşam alanları güve ile ilk karşılaştıkları an itibari ile ilaçlama firmaları ile irtibat kurup sorunun bir an önce ortadan kalkması için randevu talebinde bulunmalıdır. Sağlık Bakan’lığı önergeleri ve tüm işletme ruhsatlarına sahip kuruluşlar tarafından bu gibi çalışma kollarının yapılması kararı kanun çerçevesinde alınarak  sabit bir duruma getirmiştir.

EURO KİMYA İLAÇLAMA ile birlikte yürütülen böcek ilaçlama işlemleri firmamız tarafından 7/24 hizmet anlayışı ile birlikte kaliteli ve güvenilir ilaçlama hizmetini ayağınıza kadar getirmektedir.

Haşere Türleri

Bir cevap yazın

Hemen Ara