Gaziosmanpaşa / İSTANBUL
Sitede Ara

HAKKIMIZDA

Firmamız Euro Kimya kurulduğu günden bugüne kadar geçen süre içerisinde ülkemizde uluslar arası kalite standartlarının çok üzerinde bir böcek ilaçlama hizmet sunma hedefindedir. Alanında uzman ve profesyonel olan ekibimiz sayesinde müşteri memnuniyeti odaklı bir hizmeti müşterilerimizle buluşturmaktayız. Ayrıca teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek böcek ilaçlama hususunda tüm donanımlara sahip olan firmamız, mükemmel bir böcek ilaçlama hizmeti sunmak konusunda oldukça iddialıdır. Bununla birlikte çevreye ve doğaya zarar vermeden duyarlı ve yenlikçi çözümler oluşturan firmamız, sizlere hizmet sunuyor olmaktan büyük bir gurur duymaktadır.

MİSYONUMUZ

Yüksek kalitede bir hizmet anlayışını doğaya karşı duyarlı bir çalışma prensibiyle buluşturan firmamız,  insan hayatının kolaylaştırılması hususunda önemli değerlerin kazandırılmasına yönelik olarak faaliyet göstermektedir. Böcek ilaçlama hususunda öncü olan firmamız, sosyal sorumluluklarının da bilincinde olarak hizmet sunmaya devam etmektedir. Alanında yenilikçi ve öncü olan firmamızın en temel misyonu; yüzde yüz müşteri memnuniyeti odaklı bir hizmeti sunmaktır. Yine firma bünyesinde çalışan ekip arkadaşlarımızın sürekli olarak kendilerini geliştirme hususunda eğitimler almasını temin eden firmamız, haşere ilaçlama konusunda çağın gereklerine en uygun modern bir hizmet sunma kabiliyetine sahiptir.

VİZYONUMUZ

Uluslar arası kalite standartları ölçeğinde oluşturmuş olduğumuz hizmet stratejimiz sayesinde müşteri tercihlerine önem vererek, alanında 1 numara olma yolunda ilerlemekteyiz. Saygın bir kuruluş olarak güvenli, şeffaf, huzurlu ve demokratik bir ortam oluşturarak, hem çalışanların hem de müşterilerin taleplerini yerine getirmek hususunda oldukça başarılıyız. Müşterinin, çalışanlarımızın ve tedarikçilerimizin mutluluğu için çalışan firmamız, bu hedefin sorumluluğu içerisinde hareket etmektedir. Modern bir hizmet sunma konusunda iddialı olan firmamız, bunun için kendini sürekli olarak güncellemek konusunda oldukça titiz bir çalışmaya imza atmaktadır. Temel değerlerimizden ve hizmet kalitemizden taviz vermeden etkili bir iş ahlakı ile hizmet üreten firmamız, kaliteli bir iş yapma hususunda etkili bir politikaya da sahiptir. Bu doğrultuda, kendi değerler sistemini oluşturma noktasında başarılı olan firmamız, kendisini çağın gereklerine göre sürekli olarak geliştirmektedir. Unutmayın; ‘’Böcek İlaçlama Güven İster.’’  Sloganıyla siz değerli müşterilerimize hizmet sunuyor olmaktan büyük bir kıvanç duymaktayız.

WhatsApp Hizli BasvuruBölgelerimiz

Telefonla Ara
» TÜM İLAÇLAMA HİZMETLERİMİZİ DETAYLI İNCELEMEK İÇİN TIKLAYIN  
Sık Sorulan Sorular
İlaçlama hizmetleriniz garantili mi?

EVET, tüm ilaçlama hizmetlerimiz garantilidir.

Yetki belgeli ilaçlama firması mısınız?

EVET, Euro Kimya firması olarak yetki belgeli uzman kadromuzla profesyonel ilaçlama hizmeti veriyoruz.

İlaçlama bir günde bitiyor mu?

EVET, genelde çalışmalarımız saatler içerisinde bitiryor. Büyük ölçekli ilaçlama çalışması için uzman ekibimizle geliyor ve kısa süre içerisinde ilaçlama çalışmasını tamamlıyoruz.

İlaçlama Fiyatları Uygun mu?

Firmamız kaliteli ilaçlama hizmetlerini en uygun fiyat aralığı ile sunmaktadır.

İlaçlama Sonrası Ne Yapmalıyım?

İlaçlama sonrası firmamızdan gelen ekip arkadaşımız ve iletişime geçtiğiniz ekip arkadaşlarımızın direktiflerini uygulamanız yeterli olacaktır.

Ekip Arkadaşları Profesyonel Mi?

Evet, Ekip arkadaşlarımız sektörün en iyileridir.

 » Güvenlik Kodu : 629974
REFERANSLARIMIZ