Gaziosmanpaşa / İSTANBUL
Sitede Ara
Telefonla Ara

Hastane İlaçlama

Hastane ilaçlama hizmetlerimize ile hemen taşını, hijyenin önemli olduğu alanların hakkını verin. İnsanların iyileşmek veya sağlıklarını kontrol altında tutmak için gittikleri hastanelerin steril olması gereklidir. Bu alanlarda oluşabilecek haşereler, dışarıdan aldıkları mikronu içeriye taşırlar. Hastane mikrobunun da hızla yayılmasına neden olabilen haşereler ile mücadele edebilmek için Hastane ilaçlama hizmetlerimizi tercih edebilirsiniz. Her ölçekten hastaneyi kusursuz bir şekilde ilaçlanmasını sağlayan alanında uzman ekibimiz, bu sayede içiniz rahat bir şekilde hastalarınızı kabul edebilmenize olanak sağlar.


WhatsApp Hizli Basvuru

KURUMSAL HASTANE İLAÇLAMA SAYESİNDE HASTANE FAALİYETLERİNZİ SONLANMASIN
7 gün 24 saat boyunca kesintisiz olarak Hastane ilaçlama hizmetleri sunan Euro Kimya, bu sayede ortamların profesyonelce temizlenmesini sağlıyor. Hastaneleri amacına uygun olarak hijyenik hale getiren ekibimiz, son teknolojik ekipmanları ile hizmet arzını sürdürür. ISO sertifikasına sahip olan markamız, TSE onaylı olarak tüm işlemlerinde %100 müşteri garantisi verir. Önce sağlık, önce hijyen için tercih edebileceğiniz Euro Kimya ile fareden hamamböceğine kadar aklınıza gelebilecek tüm haşereler ile mücadele ediyoruz. Hastanelerin amacına uygun olarak kullanılabilmesi için gerekli olan ilaçlama hizmetlerimizde sunduğumuz kolay ödeme seçenekleri sayesinde haşere yok etme sürecinin her adımında yanınızdayız.

Hastane ilaçlama

HASTANE İLAÇLAMA HİZMETİNDE KİŞİYE ÖZEL ÖDEME SEÇENEKLERİ
Ödemelerinizi kredi kartı veya banka kartı ile gerçekleştirerek bütçenizi yormadan istediğiniz alanların  ilaçlanmasını sağlayabilirsiniz. Hem hastane içinde hem de hastane bahçesi için tercih edebileceğiniz ilaçlama hizmetlerimizden memnun kalacaksınız. Hızlı servis ağı ile beklentilerinizi doğru bir şekilde karşılayan firmamız, garantili ilaçlama hizmetleri ile beklentilerinizi tam olarak karşılar.

Hastane ilaçlama


Hastane İlaçlama Çok Önemli
Hijyenin son derece önemli olduğu hastanelerde meydana gelen herhangi bir haşere istilası sağlığı önemli ölçüde tehdit edebilir. Hastanenin mikrop ve bakterilerden tam olarak arındırılması, kemirgen ve haşerelerin yok edilmesi için Euro Kimyayı tercih edebilirsiniz. Zararlı canlıların çoğalması için uygun bir ortam olan hastaneler, insan sirkülasyonunun yoğun olduğu yerlerdendir. Nemli ve sıcak bir ortama sahip olan bu alanlarda virüs ve bakteri bakımından zengin olan haşerelerin tamamının temizlenmesi için böcek ilaçlama hizmetlerimizi de tercih edebilirsiniz. Özellikle sağlık merkezlerinin temiz ve steril bir ortama sahip olması gereklidir. Bu nedenle hastaneleri mikrop ve bakterilerden arındırmak için profesyonel destek almalısınız. Periyodik aralıklarla gerçekleştireceğimiz ilaçlama hizmetleri virüs ve bakterilerin önüne geçmek için oldukça etkilidir. Euro Kimyanın alanında uzman ekibi, hastaneye gelerek mevcuttaki kemirgen veya böceğin türünü belirledikten sonra uygulama yapılacak ilacın niteliğini belirler. Jel böcek ilaçları uygulama yapılan alanın boşaltılmadan işlemlerin sürdürülmesini sağlarken direkt ilaçlama işlemleri için ortamda kimsenin bulunmaması gereklidir. Tahta kurusu, fare, virüs çeşitleri istenmeyen canlıların da yok edilmesi için tercih edebileceğiniz böcek ilaçlama hizmetleri hafif ve kokusuzdur. Bu sayede hastane  ilaçlama işleminde kısa bir zaman sonra alana giriş yaparak işlemlerinize kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. İlaçların hastaları olumsuz yönde etkilememesi için en kaliteli malzemelerin kullanıldığı Euro Kimyada ilaçların zehirlenmeler veya alerjik reaksiyonlara karşı tehdit oluşturması engellenir. Dünya Sağlık Örgütü ve Sağlık Bakanlığımız tarafından onaylanan ilaçlar ile gerçekleştirdiğimiz haşere ilaçlama hizmetleri kapsamında genel pest kontrol işlemleri konusunda oldukça tecrübeli olan bir ekibe sahibiz.

Hastane İlaçlamada Periyodik Kontroller
Periyodik olarak gerçekleştireceğiniz hastene ilaçlama hizmetlerinde binlerce kişinin sağlığını koruyoruz. Sadece hastaneler değil, aynı zamanda ofis, otel, restoran, kafe, fabrika, okul ve fırın gibi diğer alanlarda da periyodik olarak ilaçlama yaptırılması gereklidir. İstediğiniz alanların hangi periyotlarda ilaçlanacak hakkında belli başlı kriterler vardır. İklim özellikleri, bulunan haşere türü, mekanın bulunduğu çevrenin özellikleri gibi birbirinden farklı kriterler ilaçlama hizmetlerinin aradığını belirleyen önemli bir özelliktir. Periyodik olarak alabileceğiniz ilaçlama hizmetlerimiz uzmanlarımızın kontrolünde gerçekleşir. Hizmet ettiğimiz süre içerisinde alana gelen uzmanlarımız hızlı bir şekilde dönüş almanızı sağlayarak ilaçlama işlemlerinin kusursuzca tamamlanmasını sağlar. %100 müşteri memnuniyeti hedefi bir çalışan markamız önemli sağlık sorunlarına sebep olabilen haşerelerin alandan daimi olarak temizlenmesini sağlar. Uyguladığımız ilaçlar sayesinde sıçan, fare, böcek gibi zararlı varlıkların ortadan kaldırılmasına sağlıyoruz. Ortamın haşerelerden arındırılmasından sonra tarafınıza eğitimler vererek bir daha haşere oluşmaması için yapılması gerekenleri sıralıyoruz. Hastanelerde sık sık görülen böcek ve fareler, tuvaletlerden depolara kadar birçok farklı alanda görülebilir. Bu canlılar ortamda bulunan hastaların sağlığını tehdit edebilir. Hijyen eksikliğinden dolayı gazetelerin 3 sayfa haberlerine çıkan sağlık kuruluşlarından olmak istemiyorsanız siz de doğru zamanda doğru firma ile çalışarak ortamda bugün, haşerelerin tamamıyla yok olmasını sağlayabilirsiniz.


hastane ilaçlama


Hastane İlaçlamada Eksiksiz Düzen
Eksiksiz bir düzen için kapsamlı ve dikkatli bir şekilde işlemleri gerçekleştiren uzmanlarımız işlemlerini özenle gerçekleştirirler. Haşerelerin giriş çıkış noktalarını kapatarak onlara herhangi bir çıkış yolu bırakmayan uzmanlarımız ardından ilaçlama yoluna girişirler.Hastene İlaçlama işlemi sonrasında ortamda bulunan tüm haşerelerin yok edilmesi sağlanır. Hem görsel hem de sağlık açısından oldukça olumsuz olan haşerelerin yok edilmesi, mide bulandırıcı, ölümcül, hastanenin kapatılmasına neden olabilen, sağlığa zararlı ve rahatsız edici olan tüm haşerelerin %100 ortadan kaldırılmasını sağlıyor. Euro Kimya kapsamında kullandığımız ilaçlarımız, insan ve diğer canlıların sağlığına herhangi bir zarar vermez. Kullandığımız ilaçlar kokusuz oldukları için insan yaşamını olumsuz yönde etkilemez. İlaçlama hizmetinde profesyonel çözümler sunan markamız, ilgili mevzuatlara uygun olarak gerçekleştirdiği işlemler sayesinde, yaptığı işlemler sonrasında tarafınıza belgelendirmede bulunur. Hastaneler solunum ve bağışıklık sistemini etkileyen durumlar sonrasında da tercih edilen sağlık noktalarıdır. Özellikle sonunu solunum ve bağışıklık konusunda rahatsızlık yaşayanlar hastanelerde mikrop kapmamalıdır. Bu nedenle hastanelerin düzenli olarak dezenfekte edilmesi gereklidir. Kadın doğum üniteleri, ameliyathane ve acil servis gibi alanlarda görülebilen haşere türlerinin tamamının yok edilmesi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

hastane ilaçlama


Hastane İlaçlamada Fiber Çözümler
Fiber hastane ilaçlama konusunda uzman olan firmamız haşerelerin kontrol altında tutulması için gerçekleştirdiği ilaçlama hizmetleri ile tüm sürece hassas bir şekilde yaklaşır. Mutfak, ilaç deposu ve ameliyathane gibi alanlarda uygulanan jel ilaçlamanın yanı sıra ameliyatlı insanların bulunduğu alanlarda çok daha hassas uygulamalar gerçekleştirilir. Ortamın durumuna göre farklı ilaçlama yöntemleri ile beklentilerinizi doğru bir şekilde karşılayan Euro Kimya fare istasyonları, kokusuz ilaçlama, kokulu ilaçlama, jel ilaçlama ve sıvı ilaçlama gibi farklı yöntem ve mücadele türleri ile beklentilerinizi tam olarak yanıtlar. 7 gün 24 saat boyunca ulaşabileceğimiz kusursuz hizmetlerimiz sayesinde garantili ekonomik ilaçlama hizmetleri sunuyoruz. Büyük küçük demeden her ölçekteki sağlık kuruluşu için verdiğimiz hastehane ilaçlama hizmetleri sayesinde ortamların yeni bir alana dönüşmesinin sağlıyoruz. Hem çalışanların hem de hastaların sağlığını güvence altında tutmak için gerçekleştirdiğimiz ilaçlama hizmetleri sayesinde mikrop taşıyan ve görüntü bakımından da rahatsız bir şey olan haşerelerden korunursunuz. Siz de kusursuz hizmetlerimiz ile tanışmak ve hastanelerin steril birer ortama dönüşmesini sağlamak için hemen bizimle tanışın. Alanında uzman ekibimiz ile ihtiyacınız olan temizlik süreçlerini profesyonelce kontrol altında tutuyoruz. Her ölçekten hastane için sunduğumuz hizmetler sayesinde ihtiyaçlarınıza hızlı ve etkin çözümler üretiyoruz. Siz de kusursuz ilaçlama hizmetlerimiz ile hemen tanışarak ekonomik fiyatlarla maksimum sonuç almaya hemen başlayın. Zengin hizmet gamımızdan yararlanarak beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayın.

WhatsApp Hizli Basvuru


Telefonla Ara
» TÜM İLAÇLAMA HİZMETLERİMİZİ DETAYLI İNCELEMEK İÇİN TIKLAYIN  
Sık Sorulan Sorular
İlaçlama hizmetleriniz garantili mi?

EVET, tüm ilaçlama hizmetlerimiz garantilidir.

Yetki belgeli ilaçlama firması mısınız?

EVET, Euro Kimya firması olarak yetki belgeli uzman kadromuzla profesyonel ilaçlama hizmeti veriyoruz.

İlaçlama bir günde bitiyor mu?

EVET, genelde çalışmalarımız saatler içerisinde bitiryor. Büyük ölçekli ilaçlama çalışması için uzman ekibimizle geliyor ve kısa süre içerisinde ilaçlama çalışmasını tamamlıyoruz.

İlaçlama Fiyatları Uygun mu?

Firmamız kaliteli ilaçlama hizmetlerini en uygun fiyat aralığı ile sunmaktadır.

İlaçlama Sonrası Ne Yapmalıyım?

İlaçlama sonrası firmamızdan gelen ekip arkadaşımız ve iletişime geçtiğiniz ekip arkadaşlarımızın direktiflerini uygulamanız yeterli olacaktır.

Ekip Arkadaşları Profesyonel Mi?

Evet, Ekip arkadaşlarımız sektörün en iyileridir.

 » Güvenlik Kodu : 549489
REFERANSLARIMIZ