Gaziosmanpaşa / İSTANBUL
Sitede Ara
Telefonla Ara

Hastane İlaçlama

0555 002 64 71

Hastane ilaçlama hizmetlerimize ile hemen taşını, hijyenin önemli olduğu alanların hakkını verin. İnsanların iyileşmek veya sağlıklarını kontrol altında tutmak için gittikleri hastanelerin steril olması gereklidir. Bu alanlarda oluşabilecek haşereler, dışarıdan aldıkları mikronu içeriye taşırlar. Hastane mikrobunun da hızla yayılmasına neden olabilen haşereler ile mücadele edebilmek için Hastane ilaçlama hizmetlerimizi tercih edebilirsiniz. Her ölçekten hastaneyi kusursuz bir şekilde ilaçlanmasını sağlayan alanında uzman ekibimiz, bu sayede içiniz rahat bir şekilde hastalarınızı kabul edebilmenize olanak sağlar.


WhatsApp Hizli Basvuru

KURUMSAL HASTANE İLAÇLAMA SAYESİNDE HASTANE FAALİYETLERİNZİ SONLANMASIN
7 gün 24 saat boyunca kesintisiz olarak Hastane ilaçlama hizmetleri sunan Euro Kimya, bu sayede ortamların profesyonelce temizlenmesini sağlıyor. Hastaneleri amacına uygun olarak hijyenik hale getiren ekibimiz, son teknolojik ekipmanları ile hizmet arzını sürdürür. ISO sertifikasına sahip olan markamız, TSE onaylı olarak tüm işlemlerinde %100 müşteri garantisi verir. Önce sağlık, önce hijyen için tercih edebileceğiniz Euro Kimya ile fareden hamamböceğine kadar aklınıza gelebilecek tüm haşereler ile mücadele ediyoruz. Hastanelerin amacına uygun olarak kullanılabilmesi için gerekli olan ilaçlama hizmetlerimizde sunduğumuz kolay ödeme seçenekleri sayesinde haşere yok etme sürecinin her adımında yanınızdayız.

Hastane ilaçlama

HASTANE İLAÇLAMA HİZMETİNDE KİŞİYE ÖZEL ÖDEME SEÇENEKLERİ
Ödemelerinizi kredi kartı veya banka kartı ile gerçekleştirerek bütçenizi yormadan istediğiniz alanların  ilaçlanmasını sağlayabilirsiniz. Hem hastane içinde hem de hastane bahçesi için tercih edebileceğiniz ilaçlama hizmetlerimizden memnun kalacaksınız. Hızlı servis ağı ile beklentilerinizi doğru bir şekilde karşılayan firmamız, garantili ilaçlama hizmetleri ile beklentilerinizi tam olarak karşılar.

Hastane ilaçlama

Telefonla Ara
» TÜM İLAÇLAMA HİZMETLERİMİZİ DETAYLI İNCELEMEK İÇİN TIKLAYIN  
Sık Sorulan Sorular
İlaçlama hizmetleriniz garantili mi?

EVET, tüm ilaçlama hizmetlerimiz garantilidir.

Yetki belgeli ilaçlama firması mısınız?

EVET, Euro Kimya firması olarak yetki belgeli uzman kadromuzla profesyonel ilaçlama hizmeti veriyoruz.

İlaçlama bir günde bitiyor mu?

EVET, genelde çalışmalarımız saatler içerisinde bitiryor. Büyük ölçekli ilaçlama çalışması için uzman ekibimizle geliyor ve kısa süre içerisinde ilaçlama çalışmasını tamamlıyoruz.

 » Güvenlik Kodu : 127465
REFERANSLARIMIZ