Gaziosmanpaşa / İSTANBUL
Sitede Ara
Telefonla Ara

İş Yeri İlaçlama

İş yeri ilaçlama hizmetlerimiz ile tanışarak ortamların çok daha sağlıklı mekanlara dönüşmesini sağlayabilirsiniz. Haşerenin türüne ve yoğunluğuna göre farklı ilaçlar ve farklı uygulama yöntemlerini tercih eden firmamız, bu sayede en doğru sonucu almanızı sağlar. İş yerlerinin sağlıklı birer mekana dönüşmesi için tercih edebileceğiniz iş yeri ilaçlama hizmetlerimiz kapsamında alacağınız hizmetler doğrultusunda tarafınıza bir rapor verilir. Her bütçe için uygun olan iş yeri ilaçlama hizmetlerimiz sayesinde etkili sonuçlar elde edeceksiniz.


WhatsApp Hizli Basvuru

MESAİ SAATİ DIŞINDA İŞ YERİ İLAÇLAMA
İş yeri ilaçlamaİş yerinizi akşam saatlerinde ilaçlatarak sabah tekrar iş başı yapabilirsiniz. Zamandan herhangi bir şekilde kaybetmenize gerek olmayan iş yeri ilaçlama hizmetlerimiz dahilinde beklentilerinize zamanında ulaşacaksınız. Tekne, gemi, ofis, şirket gibi aklınıza gelebilecek tüm alanlarda ilaçlama hizmetlerini sunan Euro Kimya; yılan, karınca, akrep ve hamamböceği gibi aklınıza gelebilecek tüm haşerelere karşı savaş açar. İlaçlama ve sağlık konusundaki eğitimlerini başarı ile tamamlayan nitelikli personellerimiz sayesinde beklentilerinizi tam olarak karşılıyoruz. Hem görüntü hem de sağlık açısından oldukça olumsuz bir durum oluşturan haşereler ile mücadelede tercih edebileceğiniz firmamız sayesinde ortamların temizlenmesini sağlayabilirsiniz.
 

İş yeri ilaçlama

İŞ YERİ İLAÇLAMA HİZMETİMİZLE DAVETSİZ MİSAFİRLERDEN 1 GECEDE KURTULUN
Uyuz böceği, fare, pire ve güve gibi aklınıza gelebilecek tüm haşerelere karşı etkili çözümler sunan firmamız, ihtiyaçlarınızı doğru bir şekilde karşılayarak ortamların titizlikle temizlenmesini sağlar. TSE onaylı olan Euro Kimya ile siz de ortamda bulunan ve istenmeyen haşerelerden sonsuza dek kurtulabilirsiniz.
 

İş yeri ilaçlama

İş Yeri İlaçlama Sürecinde Kusursuz Sonuçlar
Hiçbir müşteri, içerisinde haşerelerin bulunduğu bir mekana giriş yapmak istemez. Ortamda haşerelerin bulunması, iş yerinin temizliğe yeteri kadar önem vermediğini bir göstergesidir. Bu nedenle haşerelerin bulunduğu alanlardaki işletmeler, bir süre sonra müşteri kaybetmeye başlar. Müşteri kaybettikçe temizlik için bütçe ayıramayan işletmeler kapanmaya mahkumdur. Tekstil sektöründen gıda sektörüne kadar aklınıza gelebilecek her alanda iş yeri ilaçlama hizmetlerimizden faydalanmalısınız. 7 gün 24 saat boyunca verdiğimiz ilaçlama hizmetleri son derece ekonomik ve garantili bir şekilde sizlere sunulur. Alanında uzman ekibimizle profesyonel ekipmanlarımızla gerçekleştirdiğimiz işlemler sayesinde böceklerden haşerelere, pirelerden akreplere kadar aklınıza gelebilecek her türlü canlının istenmeyen ortamlardan yok edilmesini sağlıyoruz. Günün büyük bir bölümünü geçirdiğimiz çalışma ortamının olmaması sizin de hem psikolojik hem de fiziki olarak rahatsız olmanıza sebep olur. Bu haşereler aynı zamanda sağlığınızı da tehlikeye atmanıza neden olur. Önemli bir virüs ve bakteri taşıyıcısı olan haşereler ilerledikçe ortamların birer bakteri yuvasına dönmesine sebep olabilir. Sağlık Bakanlığı ve Dünya Sağlık Örgütü tarafından onaylanan ilaçları kullanan firmamız, ortamda bulunan insanların ve diğer canlıların sağlığına zarar vermeden sadece istediğiniz haşerelerin öldürülmesini sağlar. Bunu yapmadan önce iş yerinize keşifte bulunarak haşerelerin türünü ve yoğunluğunu inceler. Bu sayede söz konusu haşere için hangi tür ilacın kullanılacağına karar verilir. Ofis ve işyeri ilaçlama konusunda da uzman olan ekibimiz, özellikle hamam böceği tarafından muzdarip edilen ofislerin en büyük yardımcısıdır. Önemli sağlık sorunlarına sebep olabilen hamam böcekleri bakteri yuvasıdır. Hamam böceklerinin yanı sıra fareler ve ofislerde en çok bulunan haşereler arasındadır. Kemirgen olmaları sebebiyle ofis mobilyalarını kemiren bu canlılar hem sağlıktan hem de maddiyattan kayıp yaşamanıza sebep olur.

İş Yeri İlaçlama Konusunda Uzman
Dünyada bulunan birçok haşere çeşidine karşı uzman olan firmamız, insan sağlığını tehdit eden ve içerisinde kanserojen madde bulunan haşere ilaçlarını kullanmaz. Sağlık Bakanlığı ve Dünya Sağlık Örgütü tarafından onaylanan ilaçların kullanımını gerçekleştiren markamız, insan ve çevre dostu olan uygulamaları sayesinde kimyasal katkı olmadan haşerelerin yok edilmesini sağlar. Şirket ilaçlama konusunda da uzman olan ekibimiz beklentilerinizi tam olarak karşılar. İlaçlaması yapılmayan haşereler hızlı bir şekilde yürüyecek ve işin içinden çıkılmaz bir hale gelecektir. Bu haşereler diğer yandan da bakteri ve mikrop taşıyıcısı oldukları için sağlık açısından da birçok problemi beraberinde getireceklerdir. Periyodik olarak gerçekleştirdiğimiz işyeri ilaçlama hizmetleri kapsamında öncelikli değerlendirme yapıyoruz. Haşerelerin bulunduğu alanlar gelerek öncelikle onların saklanabilecek alanların belirlemesini yapıyoruz. Ardından uygun ilaçlama yöntemlerini tercih ederek uygulama aşamasına geçiyoruz. İlaçlama yapılan alanın problemlerinin hangi oranda çözüldüğünü izlemek için değerlendirme aşamasını gerçekleştiriyoruz. %100 müşteri memnuniyeti hedefi ile hizmet veren markamız, iş yerimizdeki haşere durumunu değerlendirerek bilimin ışığında çözümler sunar. Ortamda tamamıyla yok edilen haşerelerin tekrardan meydana gelmemesi için verdiğimiz eğitimler ve önerilerle ortamların uzun süre boyunca steril kalmasını sağlıyoruz. Sinekler, pireler, örümcekler, hamam böcekleri ve karıncalar, termikler, tahtakuruları gibi aklınıza gelebilecek bütün haşereler konusunda uzman olan firmamız, hızlı sürede sağladığı %100 garantili çözümleriyle ortamların temizlenmesini sağlıyor.

iş yeri ilaçlama

İş Yeri İlaçlama ile Haşerelerden Kurtulun
İş yeri ilaçlama konusunda uzman olan markamız, böceklerden arındırılmış bir ortam için ihtiyacınız olan tüm donatıları sizler için sunuyor. Kene, böcek ve pire gibi istenmeyen canlıların ortamdan uzaklaştırılması için tercih edebileceğiniz Euro Kimya, aynı zamanda sektörel bazlı zarar verici olan canlıların da yok edilmesini sağlıyor. Örneğin; tekstil sektörü için en tehlikeli canlılardan bir tanesi güve iken, fırın ve fırıncılık sektörü için en büyük sorunlardan bir tanesi faredir. Yaşamı olumsuz yönde etkileyen birçok zararlıdan uzaklaşmak için tercih edebileceğiniz işyeri ilaçlama hizmetleri kapsamında böceklere ve diğer haşerelere davetiye çıkarmamak için bizimle iletişime geçin. Haşere sorunu daha fazla büyümeden bu problemi tamamıyla ortadan kaldırarak hijyenik bir mekana dönüştürmek mümkün. Uygulama yaptığımız alanlarda herhangi bir eşyanın ortadan kaldırılmadan ilaçlama işleminin yapılmasını sağlıyoruz. Kokusuz ve lekesiz olan ilaçlarımız her türlü yüzeye mükemmel bir şekilde uyum sağlıyor. Kısa sürede sonuç veren sıvı ilaçlama hizmetlerimiz yumurta halindeki böceklerim dahi ortadan kaldırılmasını sağlıyor. Haşerenin türü ve yoğunluğuna bağlı olarak jel formundaki ilaçları da kullanan uzmanlarımız, farklı uygulama çeşitleri ile ortamda tek bir haşerenin dahi kalmasını engelliyor. Hem kendiniz hem de müşterileriniz için hijyenik bir ortam oluşturmak adına tercih edebileceğiniz işyeri ilaçlama hizmetlerimiz ortamlardaki mikroplu bakterilerin arındırılmasına yardımcı oluyor. İlaçlama işleminden sonra yapılan uygulamanın yoğunluğuna bağlı olarak birkaç saat alana girmemeniz gerekebilir. Ölü olan haşerelerin temizliğine başlamadan önce alanı havalandırmanız sizin için daha avantajlı olacaktır. Özellikle kronik solunum rahatsızlığı yaşayanların temizlikten kaçınması veya ek önlemler alarak işlemleri gerçekleştirmesi gereklidir.

iş yeri ilaçlama

İş Yeri İlaçlama ile Haşere Kontrol
İş yeri ilaçlama alanında Haşere kontrol ve böcek ilaçlama konusunda uzman olan Euro Kimya sorunsuz bir şekilde gerçekleştirdiği ilaçlarla hizmetlerini etkili ve hızlı bir şekilde sunar. İş ihtiyaçlarınıza uygun olarak sunduğumuz ilaçlama hizmetleri sayesinde haşerelerin iş yerinizden uzak tutulmasını sağlıyoruz. Kalorifer böceklerinden farelere kadar aklınıza gelebilecek tüm haşerelerin yok edilmesi sağlayan Euro Kimya, özel yöntemler sayesinde her bir haşere türü için uygun çözümler geliştirir. İleri teknolojiye sahip iyon pest kontrol uzmanları ve yüksek eğitim almış ekip arkadaşlarımız ile birlikte haşerelerin ortamdan tamamı ile arındırılmasını sağlıyoruz. Bu sayede siz de içiniz rahat bir şekilde işinizi geliştirmeye odaklanabilirsiniz. Hem müşterileriniz hem de sizin için oldukça avantajlı olan firmamızın hizmetlerinden hemen yararlanmaya başlamak için hemen bizimle iletişime geçin.

WhatsApp Hizli Basvuru


Telefonla Ara
» TÜM İLAÇLAMA HİZMETLERİMİZİ DETAYLI İNCELEMEK İÇİN TIKLAYIN  
Sık Sorulan Sorular
İlaçlama hizmetleriniz garantili mi?

EVET, tüm ilaçlama hizmetlerimiz garantilidir.

Yetki belgeli ilaçlama firması mısınız?

EVET, Euro Kimya firması olarak yetki belgeli uzman kadromuzla profesyonel ilaçlama hizmeti veriyoruz.

İlaçlama bir günde bitiyor mu?

EVET, genelde çalışmalarımız saatler içerisinde bitiryor. Büyük ölçekli ilaçlama çalışması için uzman ekibimizle geliyor ve kısa süre içerisinde ilaçlama çalışmasını tamamlıyoruz.

İlaçlama Fiyatları Uygun mu?

Firmamız kaliteli ilaçlama hizmetlerini en uygun fiyat aralığı ile sunmaktadır.

İlaçlama Sonrası Ne Yapmalıyım?

İlaçlama sonrası firmamızdan gelen ekip arkadaşımız ve iletişime geçtiğiniz ekip arkadaşlarımızın direktiflerini uygulamanız yeterli olacaktır.

Ekip Arkadaşları Profesyonel Mi?

Evet, Ekip arkadaşlarımız sektörün en iyileridir.

 » Güvenlik Kodu : 837588
REFERANSLARIMIZ