Gaziosmanpaşa / İSTANBUL
Sitede Ara
Telefonla Ara

İş Yeri İlaçlama

0555 002 64 71

İş yeri ilaçlama hizmetlerimiz ile tanışarak ortamların çok daha sağlıklı mekanlara dönüşmesini sağlayabilirsiniz. Haşerenin türüne ve yoğunluğuna göre farklı ilaçlar ve farklı uygulama yöntemlerini tercih eden firmamız, bu sayede en doğru sonucu almanızı sağlar. İş yerlerinin sağlıklı birer mekana dönüşmesi için tercih edebileceğiniz iş yeri ilaçlama hizmetlerimiz kapsamında alacağınız hizmetler doğrultusunda tarafınıza bir rapor verilir. Her bütçe için uygun olan iş yeri ilaçlama hizmetlerimiz sayesinde etkili sonuçlar elde edeceksiniz.


WhatsApp Hizli Basvuru

MESAİ SAATİ DIŞINDA İŞ YERİ İLAÇLAMA
İş yeri ilaçlamaİş yerinizi akşam saatlerinde ilaçlatarak sabah tekrar iş başı yapabilirsiniz. Zamandan herhangi bir şekilde kaybetmenize gerek olmayan iş yeri ilaçlama hizmetlerimiz dahilinde beklentilerinize zamanında ulaşacaksınız. Tekne, gemi, ofis, şirket gibi aklınıza gelebilecek tüm alanlarda ilaçlama hizmetlerini sunan Euro Kimya; yılan, karınca, akrep ve hamamböceği gibi aklınıza gelebilecek tüm haşerelere karşı savaş açar. İlaçlama ve sağlık konusundaki eğitimlerini başarı ile tamamlayan nitelikli personellerimiz sayesinde beklentilerinizi tam olarak karşılıyoruz. Hem görüntü hem de sağlık açısından oldukça olumsuz bir durum oluşturan haşereler ile mücadelede tercih edebileceğiniz firmamız sayesinde ortamların temizlenmesini sağlayabilirsiniz.
 

İş yeri ilaçlama

İŞ YERİ İLAÇLAMA HİZMETİMİZLE DAVETSİZ MİSAFİRLERDEN 1 GECEDE KURTULUN
Uyuz böceği, fare, pire ve güve gibi aklınıza gelebilecek tüm haşerelere karşı etkili çözümler sunan firmamız, ihtiyaçlarınızı doğru bir şekilde karşılayarak ortamların titizlikle temizlenmesini sağlar. TSE onaylı olan Euro Kimya ile siz de ortamda bulunan ve istenmeyen haşerelerden sonsuza dek kurtulabilirsiniz.
 

İş yeri ilaçlama

Telefonla Ara
» TÜM İLAÇLAMA HİZMETLERİMİZİ DETAYLI İNCELEMEK İÇİN TIKLAYIN  
Sık Sorulan Sorular
İlaçlama hizmetleriniz garantili mi?

EVET, tüm ilaçlama hizmetlerimiz garantilidir.

Yetki belgeli ilaçlama firması mısınız?

EVET, Euro Kimya firması olarak yetki belgeli uzman kadromuzla profesyonel ilaçlama hizmeti veriyoruz.

İlaçlama bir günde bitiyor mu?

EVET, genelde çalışmalarımız saatler içerisinde bitiryor. Büyük ölçekli ilaçlama çalışması için uzman ekibimizle geliyor ve kısa süre içerisinde ilaçlama çalışmasını tamamlıyoruz.

 » Güvenlik Kodu : 367509
REFERANSLARIMIZ