Gaziosmanpaşa / İSTANBUL
Sitede Ara
Telefonla Ara

Otel İlaçlama

Otel ilaçlama hizmetleri, insan sirkülasyonunun yoğun olduğu konaklama merkezleri için oldukça önemlidir. Çünkü; hangi ölçekten olursa olsun bir tüketicinin bir otelde aradığı ilk şeylerden biri mekanın temizliğidir. Temiz bir mekan, diğer detayları görmezden gelmenize yardımcı olabilir. Bu nedenle otel ilaçlama hizmetlerini göz ardı etmemelisiniz. Haşereler, fareler, tahta kuruları ve çok daha fazla haşere için tercih edebileceğiniz Euro Kimya sayesinde otelinizin çok daha steril bir ortama kavuşmasını sağlayabilirsiniz.


WhatsApp Hizli Basvuru

OTELİNİZDEKİ TÜM HAŞERE SORUNLARNIZA PROFESSYONEL OTEL İLAÇLAMA
Farklı haşere türlerine göre farklı uygulamalar gerçekleştiren Euro Kimya sayesinde hem kendi yaşam standardınızı hem de misafirlerinizin yaşam standardını koruyacaksınız. Sağlık bakanlığı tarafından onaylı olan otel ilaçlama solüsyonlarımız, insan sağlığını tehdit etmez. İçinde bulunan bileşenler, direkt olarak ortamda bulunan haşerelerin yok edilmesi için özel olarak üretilmiştir. Son derece uygun fiyatlı olan ilaçlama hizmetlerimiz, güvenilir markamızın çatısı altında sizleri bekliyor. %100 müşteri memnuniyeti hedefi ile gerçekleştirdiğimiz ilaçlama hizmetleri sayesinde istenmeyen canlıların ortamdan tamamen uzaklaştırılmasını sağlayabilirsiniz.
   

Otel ilaçlama

MİSAFİRLERİNİZİN SAĞLI İÇİN DÜZENLİ OTEL İLAÇLAMA HİZMETİ
Daha sağlıklı ve güvenli ortamlar için tercih edebileceğiniz firmamız, açık ve kapalı alanlardaki tüm haşerelerin yok edilmesine olanak sağlar. Jel ve sıvı ilaçlama teknikleriyle hizmet veren firmamız, alanında uzman, sertifikalı ve kendini daimi olarak geliştiren personeller ile ortamların hijyenik birer yaşam alanına dönüşmesine olanak sağlar. Siz de bu kaliteden anında yararlanmak için günün her saatinde bizimle iletişime geçebilirsiniz.
 

Otel ilaçlama

Otel İlaçlama Hizmetleri ile Üstün Hijyen
Sadece mevcut istilaların ortadan kaldırılmasında değil, aynı zamanda ileride meydana gelecek istilaları da önlemek için tercih ettiğiniz otel ilaçlama uzmanlarımız kemirgen, sivrisinek, hamam böceği, yatak böcek, termit gibi tüm zararlıların tamamının ortadan kaldırılmasını sağlıyor. Günün 24 saati boyunca bize ulaşarak en acil olan haşere istilalarına dahi çözüm bulabilirsiniz. Bugüne kadar birçok işletmeyi koruyan ve korumaya da devam eden Euro Kimya sayesinde her sektör için büyük bir sorun olan haşerelerin etkin bir şekilde yok edilmesini sağlıyoruz. Seyahat, eğlence veya tatil amaçlı olarak tercih edilen otellerin itibarlı bir şekilde kariyerlerini sürdürmesi için temiz olması şarttır. Bir müşterinin bir otelden memnun kalması için en önemli faktörlerden bir tanesi olan temizlik, haşere istilaları nedeniyle bir kabusa dönüşebilir. Büyük ölçekli otellerden pansiyonlara kadar tüm otellerde meydana gelen haşerelerin hızlı bir şekilde yok edilmesi için Euro Kimya dan destek alabilirsiniz. Oteller için özel olarak geliştirdiğimiz ilaçlama çözümleri ile ağırlama endüstrisindeki beklentilerinizi tam olarak karşılıyoruz. Hijyen konusunda yüksek hizmet standartlarına sahip olan markamız, farklı kontrol önlemleri ile otelinize özel çözümler sunuyor. Mutfak ve yemek alanları, misafir odaları ve süitler gibi farklı departmanlarda bulunan alanların doğru bir şekilde haşerelerden arındırılmasını sağlıyoruz. Özellikle mutfak ve yemek alanları, haşere riski taşıyan en önemli alanlardan bir tanesidir. O alanlar aynı zamanda sağlık müfettişleri tarafından da denetlenir. Hamam böceği, kemirgenler ve sinekler için düzenli denetimler de yapılır. Bu nedenle mutfak ve yemek alanlarının steril bir ortama sahip olması için düzenli olarak haşere ilaçlama hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Otel İlaçlama Hizmetleri ile Mutlu Müşteriler
Müşterilerinizin memnuniyetini artırmak için de misafir odaları ve lobi gibi alanların etkin bir şekilde ilaçlanması gereklidir. Odaların erişilebilirliğini koruyarak gerçekleştirdiğimiz otel ilaçlama hizmetleri sayesinde özellikle yatak böceği olarak adlandırılan tahtakurularının tamamının yok edilmesini sağlıyoruz. Otelinizin itibarını korumak ve müşterilerinizin memnuniyetini sağlamak için alabileceğiniz haşere ilaçlama hizmetleri sayesinde düşük bütçelerle maksimum konfor oluşturabilirsiniz. Alanında uzman deneyimli ekibimiz sayesinde öncelikle alanların kontrollerinin yapılmasını sağlayabilir, ardından ise haşerenin türüne göre sunduğumuz paketler arasından tercihte bulunabilirsiniz. İşte kendinizi tehlikeye atmamak ve kaliteli hizmet sunmak için tercih edebileceğiniz otel ilaçlama hizmetlerimiz periyodik olarak tercih ederek bu hijyenin sürekliliğini de sağlayabilirsiniz. Müşterilerinizin bir sonraki konaklama döneminde otelinizi tekrar tercih edebilmesi için ortamda tek bir böcek dahi görmemesi gereklidir. Dünya Sağlık Örgütü ve Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanan haşere ilaçlarını kullanan Euro Kimya, ziraat mühendisleri kontrolü ile hazırlanan ilaçlar sayesinde %100 başarılı sonuçlar elde eder. Amerikan hamam böceği, çatı faresi, fındık faresi, lağım faresi, tahtakurusu, her çeşit pire, çıyan, kırkayak, hamam böceği, akrep ve kalorifer böceği gibi aklınıza gelebilecek tüm haşerelere karşı savaşan Euro Kimya, otellerin son derece steril ortamlarda dönüşmesi için ihtiyacınız olan tüm donatıları sizler için sunar.

otel ilaçlama

Otel İlaçlama Hizmetleri ile Daha Temiz Ortamlar
Özellikle otel ve pansiyonlarda çok yoğun bir insan sirkülasyonu bulunur. Misafirlerinin valizlerin de bulunan ağzı açık gıdalar veya giysilerin arasında yerleşen herhangi bir haşere türü de ortamın bir anda istilaya uğramasına sebep olabilir. Tüm ihtimalleri göz önüne alarak işlemlerini sürdüren firmamız, önemli derecede müşteri kaybına sebep olabilecek haşere istilasını engellemede uzmandır. Özellikle sıcak ve nemli alanları seven haşereler için özel olarak geliştirdiğimiz hizmetler sayesinde işlemlerin aynı gün içerisinde tamamlanmasını sağlıyor ve haşerelerden %100 kurtulmanızı sağlıyoruz. Bu işlemleri gerçekleştirirken koordineli bir ekip çalışması çerçevesinde hizmetlerimizi sunuyoruz. İlaçlama hizmetleri tek bir defaya mahsus olmadığı için sezonluk veya yıllık bazda çalışmalar yapabilirsiniz. Bu kapsamda yapacağınız sözleşme dahilinde ödeme miktarının her ayın kaçında olacağı, haşerelerin kontrolünün ne zaman yapılacağı, ilaçlama yapacak olan kişi sayısı gibi birçok ve verinin bulunduğu sözleşmeyi imzalayabilirsiniz. Haşerenin cinsine göre tercih ettiğimiz haşere ilacını uygulamadan önce ilaçlama yapacak olan ekip arkadaşımız otelinizin logosunun bulunduğu üniformaları giyerek müşteriler arasında dikkat çekmez. Tüm süreçlerin tamamının profesyonel bir şekilde gerçekleştirildiği haşere otel ilaçlama hizmetlerimiz restoranlar, jeneratör dairesi, çamaşırhane, teras, tiyatro oyun salonları, yönetim ofisleri, resepsiyon, lobi, mutfak, yemekhaneler, havuz kenar barları, havuz daireleri, snack bar ve disko gibi çok çeşitli alanlarda kullanılabilir.

otel ilaçlama

Otel İlaçlama Hizmetleri ile Etkin İlaçlama
Otel odası ilaçlama konusunda da uzman olan ekibimiz, yanına housekeeping sorumlusunu da alarak hem dolu odaların hem de boş odaların kolay bir şekilde ilaçlanmasını sağlayabilir. İçerisinde müşterilerin bulunduğu odalarda farklı haşere kontrol yöntemleri tercih edilebilir. Son derece makul fiyatlarla gerçekleştirdiğimiz haşere kontrol sürecinde otelinizin niteliğini artıracak uygulamalar gerçekleştiriyoruz. Bu sayede siz de içiniz rahat bir şekilde misafirlerimizi ağırlama fırsatı buluyorsunuz. Sektörünün liderleri arasında olan Euro Kimya ile bir kez tanıştığınızda, sonraki ilaçlama hizmetleri için tercih edeceğiniz tek durak olacaktır. Güler yüzlü personelleri, alanında uzman ekibi, son teknolojik ekipmanları ve çok daha fazlası ile beklentilerinizi tam olarak karşılayan firmamız, her ölçekten yapının ideal bir şekilde haşerelerden arındırılmasını sağlar. Otellerin istenmeyen haşerelerden arındırılması için ihtiyacınız olan tüm teknik ekipman ve deneyimli personellerimiz ile yanınızdayız. Her ölçekten otele anında müdahale edebilen zengin ekibimiz, ihtiyacınız olan hizmeti hızlı ve profesyonelce almanıza olanak sağlar. Bu sayede siz de içiniz rahat bir şekilde süreci kontrol altına alırsınız. Müşteri memnuniyetini üst düzeye çıkarmak, gerçek bir hijyen sağlamak için tercih edeceğiniz firmamız sayesinde otelinizin niteliğini artırmak mümkün. Sağlıklı ve temiz ortamlar, hizmet kalitenizin de artmasını sağlar.

WhatsApp Hizli Basvuru

Telefonla Ara
» TÜM İLAÇLAMA HİZMETLERİMİZİ DETAYLI İNCELEMEK İÇİN TIKLAYIN  
Sık Sorulan Sorular
İlaçlama hizmetleriniz garantili mi?

EVET, tüm ilaçlama hizmetlerimiz garantilidir.

Yetki belgeli ilaçlama firması mısınız?

EVET, Euro Kimya firması olarak yetki belgeli uzman kadromuzla profesyonel ilaçlama hizmeti veriyoruz.

İlaçlama bir günde bitiyor mu?

EVET, genelde çalışmalarımız saatler içerisinde bitiryor. Büyük ölçekli ilaçlama çalışması için uzman ekibimizle geliyor ve kısa süre içerisinde ilaçlama çalışmasını tamamlıyoruz.

İlaçlama Fiyatları Uygun mu?

Firmamız kaliteli ilaçlama hizmetlerini en uygun fiyat aralığı ile sunmaktadır.

İlaçlama Sonrası Ne Yapmalıyım?

İlaçlama sonrası firmamızdan gelen ekip arkadaşımız ve iletişime geçtiğiniz ekip arkadaşlarımızın direktiflerini uygulamanız yeterli olacaktır.

Ekip Arkadaşları Profesyonel Mi?

Evet, Ekip arkadaşlarımız sektörün en iyileridir.

 » Güvenlik Kodu : 601450
REFERANSLARIMIZ