Gaziosmanpaşa / İSTANBUL
Sitede Ara
Telefonla Ara

Otel İlaçlama

0555 002 64 71

Otel ilaçlama hizmetleri, insan sirkülasyonunun yoğun olduğu konaklama merkezleri için oldukça önemlidir. Çünkü; hangi ölçekten olursa olsun bir tüketicinin bir otelde aradığı ilk şeylerden biri mekanın temizliğidir. Temiz bir mekan, diğer detayları görmezden gelmenize yardımcı olabilir. Bu nedenle otel ilaçlama hizmetlerini göz ardı etmemelisiniz. Haşereler, fareler, tahta kuruları ve çok daha fazla haşere için tercih edebileceğiniz Euro Kimya sayesinde otelinizin çok daha steril bir ortama kavuşmasını sağlayabilirsiniz.


WhatsApp Hizli Basvuru

OTELİNİZDEKİ TÜM HAŞERE SORUNLARNIZA PROFESSYONEL OTEL İLAÇLAMA
Farklı haşere türlerine göre farklı uygulamalar gerçekleştiren Euro Kimya sayesinde hem kendi yaşam standardınızı hem de misafirlerinizin yaşam standardını koruyacaksınız. Sağlık bakanlığı tarafından onaylı olan otel ilaçlama solüsyonlarımız, insan sağlığını tehdit etmez. İçinde bulunan bileşenler, direkt olarak ortamda bulunan haşerelerin yok edilmesi için özel olarak üretilmiştir. Son derece uygun fiyatlı olan ilaçlama hizmetlerimiz, güvenilir markamızın çatısı altında sizleri bekliyor. %100 müşteri memnuniyeti hedefi ile gerçekleştirdiğimiz ilaçlama hizmetleri sayesinde istenmeyen canlıların ortamdan tamamen uzaklaştırılmasını sağlayabilirsiniz.
   

Otel ilaçlama

MİSAFİRLERİNİZİN SAĞLI İÇİN DÜZENLİ OTEL İLAÇLAMA HİZMETİ
Daha sağlıklı ve güvenli ortamlar için tercih edebileceğiniz firmamız, açık ve kapalı alanlardaki tüm haşerelerin yok edilmesine olanak sağlar. Jel ve sıvı ilaçlama teknikleriyle hizmet veren firmamız, alanında uzman, sertifikalı ve kendini daimi olarak geliştiren personeller ile ortamların hijyenik birer yaşam alanına dönüşmesine olanak sağlar. Siz de bu kaliteden anında yararlanmak için günün her saatinde bizimle iletişime geçebilirsiniz.
 

Otel ilaçlama

Telefonla Ara
» TÜM İLAÇLAMA HİZMETLERİMİZİ DETAYLI İNCELEMEK İÇİN TIKLAYIN  
Sık Sorulan Sorular
İlaçlama hizmetleriniz garantili mi?

EVET, tüm ilaçlama hizmetlerimiz garantilidir.

Yetki belgeli ilaçlama firması mısınız?

EVET, Euro Kimya firması olarak yetki belgeli uzman kadromuzla profesyonel ilaçlama hizmeti veriyoruz.

İlaçlama bir günde bitiyor mu?

EVET, genelde çalışmalarımız saatler içerisinde bitiryor. Büyük ölçekli ilaçlama çalışması için uzman ekibimizle geliyor ve kısa süre içerisinde ilaçlama çalışmasını tamamlıyoruz.

 » Güvenlik Kodu : 523298
REFERANSLARIMIZ