Gaziosmanpaşa / İSTANBUL
Sitede Ara
Telefonla Ara

Pire İlaçlama


Pire ilaçlama hizmetimiz ile tanışarak ortamların çok daha sağlıklı olmasını sağlayabilirsiniz. Pireler için özel olarak geliştirilen ilaçlar, ortamda bulunan diğer canlılara zarar vermeden pireleri kökünden kurutur. Kurutma yöntemi ile yok ettiğimiz pireler ortamda kötü koku oluşturmaz. Kaliteli uygulamaları ile beklentilerinizi tam olarak karşılayan pire ilaçlama firmamız, sağlığınızı olumsuz yönde etkileyen pirelerden hızlı bir şekilde korunmanıza olanak tanır. 7 gün 24 saat boyunca alabileceğiniz ilaçlama hizmetlerimiz garantilidir. Her türlü haşere sorununuz için tercih edebileceğiniz markamız, açık ve kapalı alanlarda bulunan tüm pirelerin yok edilmesini sağlar. Dünya Sağlık Örgütünden onaylı olan ilaçlarımız, profesyonel ekipler tarafından hazırlanır. Kimya mühendisleri denetiminde hazırlanan ilaçlarımız, profesyonel ekiplerimiz tarafından uygulanır.

pire ilaçlama

Pire İlaçlamada Profesyonel Hizmet
Böcek ve haşere sorunlarına kökten çözüm elde etmek için tercih edebileceğiniz pire ilaçlama hizmetlerimizi ruhsatlı firmamızın çatısı altında sürdürüyoruz. Çözüm odaklı çalışmalarımız sayesinde evcil hayvanlara ve insanlara zarar veren pirelerden korunmuş olursunuz. Garantili olarak sunduğumuz hizmetlerimiz sayesinde bu haşereler ile mücadele ederken yanınızdaki güçtür. Pirelerin canlıları ısırması durumunda kaşıntı, kabarma, kızarıklık gibi problemler meydana gelebilir. İç mekanlarda karşılaştığınız pirelerde öncelikli olarak ortamı güçlü bir elektrik süpürgesi ile süpürmeniz gereklidir. Evinizde evcil hayvan bulunuyorsa, evcil hayvanlar için özel olarak üretilen şampuanlar ile yıkamalısınız. Perde ve çarşafları su ile yıkamanız gereklidir. Sıcak su, pirelerin yok edilmesine yardımcı olur. Bu işlemleri gerçekleştirdikten sonra alanında uzman ekibimiz ile iletişime geçmelisiniz. İstediğiniz gün ve saatte alana gelerek profesyonel pire ilaçlama hizmeti sunan firmamız, sorundan kökten bir şekilde kurtulmanıza yardımcı olur.

pire ilaçlama

Pire İlaçlama ve Alınacak Önlemler
Evlerde evcil hayvanların bulunması, pirelerin oluşumunu tetikler. İş yeri ve bahçe gibi alanlardan geçen pireler, evcil hayvanlar vasıtası ile iç mekanlara girerler. Kendileri için uygun ortam bulan pireler, hızla üremeye başlar. Elbiselerin dikiş aralarına yumurtalarını bırakan bu haşereler çok hızlı bir şekilde üreyebilir. Bu vasıta ile insanlara da bulaşabilen pirelerden kurtulmak için kişisel temizliğinize özen göstermeniz gereklidir. Giysilerinizi sıcak su ile yıkayarak pirelerin giysilerinizden arındırılmasını sağlayabilirsiniz. Kesin ve etkili bir çözüm içinse pire ilaçlama hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Aydınlık ve temiz alanlarda kendilerine uygun yaşam alanı bulamayan pireleri evsel yöntemlerle arındırmak için elma sirkesini deneyebilirsiniz. Bir sprey şişesinin içine elma sirkesi ve su ekleyerek evcil hayvanlarınızın üzerine sıkabilirsiniz. Pirelerin oluşumu kendini belli başlı etkenlerle gösterir. Vücutta kabarma, kaşınma ve kızarıklık gibi etkenlerle kendisini gösteren pire, eşyaların üzerinde siyah leke bırakırlar. Boyut olarak oldukça küçük olan pirelerin gözle görülmesi mümkün olmayabilir. Bu nedenle evinizde pire olduğundan şüpheleniyorsanız kurumsal firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

pire ilaçlama

Pire İlaçlama ve Pire Isırığı Sonrası Yapılacaklar
Bir pire tarafından ısırıldığınızı düşünüyorsanız ısırılan bölgenin üzerine buz koyabilirsiniz. Bu uygulama kaşıntıyı önlemeye yardımcı olur. Kaşıntı ve şişliği önleyen bir başka etken ise limon suyudur. Isırılan bölgeye çiğ olarak sarımsak uygulaması yapmanız, sarımsağın doğal bir antibiyotik olarak işlev görmesine yardımcı olur. 22 ay ila 30 ay arasında yaşayabilen pireleri fark ettiğinizde mücadele etmeye başlamazsanız bu durum ileride kontrolden çıkabilir.Pire İlaçlama yapılmadığı takdirde kesintisiz bir şekilde üremeye devam eden pirelerden kurtulmak için  hemen bizimle iletişime geçin. Eşyalarınıza, size ve evcil hayvanlarınıza zarar veren bu haşerelerden hızlıca kurtulun. Yaşam kalitenizi düşüren diğer haşereler için de bizimle iletişime geçebilirsiniz. Alanında uzman ve profesyonel ekibimiz, beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayacak çözümleri sizler için sunar.

WhatsApp Hizli Basvuru


Telefonla Ara
» TÜM İLAÇLAMA HİZMETLERİMİZİ DETAYLI İNCELEMEK İÇİN TIKLAYIN  
Sık Sorulan Sorular
İlaçlama hizmetleriniz garantili mi?

EVET, tüm ilaçlama hizmetlerimiz garantilidir.

Yetki belgeli ilaçlama firması mısınız?

EVET, Euro Kimya firması olarak yetki belgeli uzman kadromuzla profesyonel ilaçlama hizmeti veriyoruz.

İlaçlama bir günde bitiyor mu?

EVET, genelde çalışmalarımız saatler içerisinde bitiryor. Büyük ölçekli ilaçlama çalışması için uzman ekibimizle geliyor ve kısa süre içerisinde ilaçlama çalışmasını tamamlıyoruz.

İlaçlama Fiyatları Uygun mu?

Firmamız kaliteli ilaçlama hizmetlerini en uygun fiyat aralığı ile sunmaktadır.

İlaçlama Sonrası Ne Yapmalıyım?

İlaçlama sonrası firmamızdan gelen ekip arkadaşımız ve iletişime geçtiğiniz ekip arkadaşlarımızın direktiflerini uygulamanız yeterli olacaktır.

Ekip Arkadaşları Profesyonel Mi?

Evet, Ekip arkadaşlarımız sektörün en iyileridir.

 » Güvenlik Kodu : 506452
REFERANSLARIMIZ